به گزارش افکارنیوز،

مجید جلالی درباره درخواست کارلوس کی روش و چالش سرمربی تیم ملی با باشگاه ها، گفت: خیلی خوب می شود اگر در یک برنامه ویژه یکی، دو ساعت درباره عملکرد فنی، رفتاری و اجتماعی کی روش به صورت موشکافانه صحبت کنیم.

جلالی ادامه داد: حرف زدن در این‌باره می تواند به مربیان جوان هم کمک کند. کاری که آقای کی روش در هفت سال گذشته انجام داده، از نظر فوتبالی موجه و قابل پسند است ولی باید دید آیا از نظر رفتار رسانه ای و اجتماعی می تواند برخوردهایش خوب باشد؟ اگر خوب است که مربیان ما هم الگوبرداری کنند. باید دید کجای این رفتارها عیب دارد. رفتارشناسی کی روش چیزی است که باید روی آن وقت گذاشت.

وی افزود: به عنوان یک مربی معتقدم نوع رفتاری که کی روش می کند برای فوتبال ما خوب است. هرچند من آن را تایید نمی کنم. همیشه یک مربی باید برای کارش زیاده خواه باشد. این را که از کی روش می بینم، خوب است. حالا شاید ما باید با حداقل ها کنار بیاییم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تاکید کرد: الان یک مربی جوان از من در این باره می پرسد، می دانم بگویم خوب است یا بد! البته از نظر فنی هیچکس نمی تواند منکر توانایی و مهارت کی روش شود. او خدمات زیادی به فوتبال ما داشته است.

جلالی همچنین با انتقاد از برنامه ریزی سازمان لیگ برای تیم پیکان به رادیو تهران گفت: برای ما در ۵ روز دو بازی گذاشتند که دلیلش را نمی دانم. حتی قبل از تعطیلات نوروز به سازمان لیگ نامه زدیم ولی جوابمان را ندادند. این سئوال بزرگی برای من است که چرا تیم ما در ۵ روز باید دو بازی انجام بدهد آنهم در هفته هایی که بسیار حساس است. اگر این برنامه برای همه تیم ها بود مشکلی نبود ولی اینکه فقط برای پیکان به این شکل برنامه ریزی می شود جای توجیه ندارد.

سرمربی پیکان از توافقش با این باشگاه برای فصل آینده هم خبر داد و گفت: قبل از تعطیلات نوروز جلساتی با مسئولان باشگاه داشتیم و صحبتها نهایی شده است. البته هنوز چیزی روی کاغذ نیامده است.