به گزارش افکارنیوز،

هوشنگ نصیرزاده در خصوص آخرین شرایط گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: نسبت به فصل گذشته شرایط بهتری داریم، فصل گذشته را با ۳۶ امتیاز به پایان رساندیم و در حال حاضر با توجه به اینکه ۳ بازی باقی مانده است ۳۴ امتیاز داریم. امتیازهای خوب را به راحتی از دست دادیم در صورتی که می‌توانستیم از امتیاز میزبانی‌مان استفاده کنیم. امسال سعی کردیم از بازیکنان جوان استفاده کنیم از طرفی بازیکنان مهم و با تجربه ما هم مصدوم شدند و باعث شد تا کمی شرایطمان متفاوت شود.

وی در ادامه گفت: تنها تیمی هستیم که در لیگ برتر تمام بازیکنانمان چه مدافع، هافبک و فوروارد گلزنی کردند، سعی می‌کنیم برای تقویت تیم در فصل آینده یک مهاجم ششدانگ جذب کنیم تا بتواند ضعف تیم ما را تقویت کند. از کادر فنی تیم تشکر می‌کنم چرا که با حضور آقای کریمی شرایط تیم ما بهتر شد. کادر فنی خوبی در اختیار داریم. امسال سعی کردیم بیشتر بازیکنان جوان زیر سایه بازیکنان با تجربه میدان بدهیم تا برای آینده بتوانند به تیم گسترش فولاد کمک کنند.

نصیرزاده در ادامه درباره اینکه آیا با فیروز کریمی برای فصل آینده به توافق رسیده‌اید یا خیر، گفت: اگر آقای کریمی خودش بخواهد در تبریز بماند ما هیچ مشکلی نداریم چون تیمی هستیم که تمام امکانات را در اختیار داریم ، تنها تیمی هستیم که هواپیمای اختصاصی به صورت رفت و برگشت داریم. اینکه آقای کریمی بخواهد بماند یا خیر تصمیم خودش است ولی به دنبال این هستیم که با او به نتیجه و جمع بندی برسیم. به دنبال این هستیم تا فصل آینده از ابتدا به دنبال بازیکنان خوب باشیم تا بتوانیم جذب کنیم چرا که در میانه‌های فصل نمی‌توانیم بازیکنان باکیفیت جذب کنیم.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز تصریح کرد: تقریباً ۸۰ درصد تیم قرارداد ۳ تا ۵ ساله دارند و تعداد کمی از بازیکنانی که قرارداد یکساله دارند در تیم حضور دارند. با توجه به سفر اخیری که به ایتالیا داشتم متوجه شدم باشگاه‌های بزرگی مثل رم، اینترمیلان، آث‌میلان و لاتزیو با بازیکنان قرارداد ۵ ساله می‌بندند، هیچ بازیکنی که قرارداد یکساله داشته باشند در تیم حضور ندارد. به نظرم قرارداد بلندمدت می‌تواند به باشگاه‌ها کمک کند چرا که تیمی که با بازیکنانی که یک سال قرارداد دارند اگر قهرمان شوند مطمئناً در فصل‌های بعدی به مشکل می‌خورند.

وی در ادامه تاکید کرد: تیم گسترش فولاد تقریباً ۹ هفته هیچ تغییری در جدول نداشت. با توجه به اینکه نتایج نسبتاً خوبی نداشتیم اما تیم‌های پایین جدول یا شکست می‌خوردند یا تیم‌های بالانشین پیروز می‌شدند و باعث می‌شد تیم ما تغییری در جدول نداشته باشد.

نصیرزاده در پایان در خصوص تسویه باشگاه استقلال بابت انتقال داریوش شجاعیان نیز اظهار داشت: بعد از سفر کویت، باشگاه استقلال با ما تسویه خواهد کرد و چهارمین چک باشگاه قرار است نقد شود. تا به امروز ۳ چکی که باشگاه استقلال بابت داریوش شجاعیان به ما داده است پاس شده است.باشگاه استقلال خوش حساب است و اگر تیمی قرار است با باشگاهی بر سر بازیکن مذاکره کند بهترین گزینه باشگاه استقلال است و ما هیچ مشکلی بابت انتقال شجاعیان نداشتیم.