به گزارش افکارنیوز،

در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال، امروز تیم های پدیده مشهد و پرسپولیس یکی از مهم ترین بازی ها را برگزار می کنند. جدال امروز این دو تیم، از حیث اینکه پدیده در لبه پرتگاه سقوط قرار دارد و همچنین اینکه پرسپولیس با کسب یک تساوی به مقام قهرمانی لیگ برتر می رسد، اهمیت ویژه ای پیدا کرده است.

یکی دیگر از نکات جالب این دیدار، حضور پرسپولیسی های سابق در ترکیب تیم مشهدی است. قطعا مهمترین بازیکنی که در حال حاضر با سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس، در پدیده توپ می زند، محمدرضا خانزاده است. مدافع سابق سرخپوشان پایتخت که در این تیم تا حدود زیادی به فوتبال و لیگ برتر ایران معرفی شد، دوران متوسطی را با پرسپولیس سپری کرد و پس از عوض کردن چند تیم، این فصل در پدیده حضور داشته و اتفاقا عملکرد خیلی خوبی هم از خود به جا گذاشته است. یکی از موفقیت های خانزاده این بوده که کارلوس کی روش را مجاب کرد در فاصله کمتر از سه ماه تا جام جهانی، در دو بازی مهم تدارکاتی او را به صورت فیکس بازی بدهد تا یکی از گزینه های حضور در جام جهانی 2018 لقب بگیرد. این ها در حالی است که بازی در پرسپولیس، هرگز این مدافع پرتلاش را به چنین رویایی نزدیک نکرده بود.

حالا امروز محمدرضا خانزاده باید در مقابل تیم محبوبش بازی کند و با درخشیدن در این دیدار، دوباره نظر مساعد کادر فنی تیم ملی را به عملکرد خود جلب کند. خانزاده امروز باید ضمن تلاش برای نجات تیمش از سقوط به دسته پایین تر، تا حد توانش از قهرمانی پرسپولیس هم جلوگیری کند؛ اتفاقی که تا چند سال پیش آرزوی خود این بازیکن در ترکیب سرخپوشان بود.