به گزارش افکارنیوز،

رضا ناصحی درباره دیدار حساس آتی تیمش در برابر پرسپولیس اظهار کرد: شرایط خاصی داریم و بازی سختی در پیش است، اما با همت بازیکنان و کادرفنی به هیچ‌وجه از پیش‌بازنده نیستیم و می‌خواهیم به پیروزی دست یابیم. با توجه به شرایط جدول برای تک‌تک دقایق بازی برنامه داریم و هیچ‌گاه پا پس نخواهیم‌ کشید.

ناصحی درباره نتایج ضعیف این روزهای پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس قهرمان ۲ سال اخیر فوتبال ایران است، گول نتایج اخیر تیم پرسپولیس را نمی‌خوریم زیرا فکر می‌کنم هر تیمی فراز و نشیب دارد و می‌بینیم که این تیم در آسیا عالی عمل کرده‌ است.

او افزود: به هیچ‌وجه نمی‌خواهیم آمار فوق‌العاده‌مان در برابر استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر خراب شود. در برابر استقلال توانستیم این فصل ۴ امتیاز دشت کنیم و در دیدار رفت مقابل پرسپولیس در آزادی به تساوی رسیدیم. اصلا به شکست فکر نمی‌کنیم و امیدوارم بتوانیم با استفاده از موقعیت‌ها به برتری دست یابیم.

کاپیتان تیم فوتبال پدیده خطاب به هواداران فوتبال خراسان گفت: بدون شک اگر هواداران فوتبال‌دوست خراسانی را فردا در کنار خود داشته‌ باشیم‌ و بیش از ۵۰ درصد ورزشگاه به تشویق پدیده بپردازند، انرژی‌مان مضاعف می‌شود و پرسپولیس را شکست می‌دهیم. از هواداران می‌خواهم در این هفته‌های سرنوشت‌ساز در کنارمان باشند و فراموش نکنند که با توجه به شرایط خاص این روزهای جدول رده‌بندی، اگر می‌خواهند که استقلال و پرسپولیس فصل بعد هم به مشهد بیایند، باید از تیم مشهدی حمایت کنند.

وی افزود: فقط به عشق مردم تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا پیروز باشیم. هیچکس جز مردم را نداریم، متاسفانه در ۶ ماهه اخیر هیچ پولی نگرفته‌ایم و دریافتی برخی از بازیکنان پدیده تنها ۵ درصد بوده‌ است.

کاپیتان تیم فوتبال پدیده تاکید کرد: مسوولان پدیده باید هرچه زودتر به تیم پدیده کمک کنند زیرا من چنین روزهایی را در ابومسلم تجربه کردم و می‌دانم که چه اتفاقات تلخی ممکن است در نهایت رقم بخورد. در سال‌های قبل از مجموعه پدیده فقط همین باشگاه بود که زنده ماند و پرچم پدیده را بالا نگه‌داشته‌ بود، کم‌لطفی است که حالا این زحمات و معرفت‌ها را برخی فراموش کنند.