به گزارش افکارنیوز،

امروز تیم پرسپولیس در بیست و هفتمین بازی فصل خود در لیگ برتر، در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف پدیده رفت. شاگردان برانکو در شرایطی وارد این بازی شدند که برای قطعی شدن قهرمانی نیاز به یک امتیاز داشتند و پس از دو هفته ناکامی در کسب این تک امتیاز، به مشهد رفته بودند.

سرانجام این بازی که با عملکرد خوب و تهاجمی پرسپولیس در نیمه دوم همراه شده بود، با تک گل وحید امیری یک بر صفر به سود سفیدپوشان پرسپولیس به پایان رسید و جشن قهرمانی این تیم در شهر مشهد برگزار شد. یکی از نکات جالبی که در این بازی دیده شد، این بود که پروفسور کروات سرخ ها ترکیب معمول و مورد اطمینانش را بار دیگر به زمین فرستاد و حاضر نشد با ترکیبی که مقابل سایپا بازی کرده بود، در این بازی حاضر شود.

در ادامه بازی هم برانکو همان شخصیتی بود که از روال چند ماه اخیر او انتظار می رفت و آمدن احمد نوراللهی تنها تغییر در ترکیب تیم قهرمان لیگ را در بازی حساس رسیدن به قهرمانی رقم زد. عدم استفاده مجدد از گادوین منشا و محسن مسلمان، در کنار استفاده از بازیکنانی که ماه های گذشته همیشه در ترکیب فیکس پرسپولیس بوده اند، نشان داد پروفسور تغییری در عقاید اخیرش نداده و همان ترکیب مطمئن و کم ریسک را به ایجاد تغییرات ناگهانی ترجیح می دهد.