به گزارش افکارنیوز،

جانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج از میزبانی شایسته فدراسیون فوتبال ایران تقدیر و تشکر کرد. متن این نامه به‌شرح زیر است:

«جناب آقای مهدی تاج

ریاست محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

پیرو بازدید اخیر اینجانب و هیئت فیفا از تهران و میزبانی شایسته فدراسیون فوتبال ایران و خاطرات فراموش‌نشدنی از این سفر، ما هم از طرف هیئت همراه که مرا در این سفر همراهی می‌کردند این فرصت را مغتنم شمرده و از میزبانی گرم جنابعالی کمال سپاسگزاری را دارم. با وجود فشردگی کاری، برنامه‌های پیش‌بینی‌شده بسیار خوب انجام شد که اهم موارد آن دیدار با جناب آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری ایران و همچنین جناب آقای مسعود سلطانی‌فر وزیر محترم ورزش و جوانان بود. علاوه بر این سخنرانی در مراسم روز فوتبال بانوان بسیار هیجان‌انگیز بود، برنامه‌ای که بدون شک به ارتقای فوتبال بانوان کمک شایانی خواهد کرد. همچنین انجام بازی دوستانه در کنار اسطوره‌های فوتبال و فوتسال ایران و در نهایت تماشای دربی تهران بین استقلال و پرسپولیس در فضای فوق‌العاده استادیوم آزادی از دیگر خاطرات به‌یادماندنی این سفر بود.

تمامی اتفاقات روز ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ که با همراهی مسئولان فدراسیون فوتبال ایران و همچنین مقامات دولتی و سیاسی بود، یادآور دوستی‌های صمیمانه و صادقانه، احترام و پایداری روابط دوجانبه در قلب‌های ما خواهد بود. به جنابعالی اطمینان می‌دهم که ملاقات اخیر عزم و اراده بنده برای کمک به توسعه فوتبال در جمهوری اسلامی ایران و حل معضلاتی را که فدراسیون فوتبال ایران با آن دست به گریبان بوده دوچندان کرده است.

در پایان از تلاش‌های جنابعالی و حمایت فدراسیون فوتبال ایران از برنامه‌های توسعه فوتبال و کمک به رشد و ارتقای ارزش‌های ورزش‌مان در کشور ایران قدردانی می‌کنم و برای تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی فوتبال در روسیه آرزوی موفقیت کامل دارم.

به‌امید ملاقات مجدد جنابعالی در آینده نزدیک».