به گزارش افکارنیوز،

با توجه به دریافت حکم توقیف اموال باشگاه نفت تهران از سوی علیرضا بیرانوند، صبح امروز وکیل دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران همراه با حکم توقیف اموال و مامور نیروی انتظامی با یک دستگاه نیسان به محل ورزشگاه تهرانسر، محل تمرینات تیمنفت رفت تا حکم مذکور را اجرا کند.

با این وجود مسئولان ورزشگاه تهرانسر از اجرای حکم از سوی مصطفی سلیمانی و مامور نیروی انتظامی  ممانعت به عمل آوردند تا آنها دست خالی این مجموعه ورزشی را ترک کنند.

وکیل دروازه بان تیم پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تائید این خبر اظهار داشت: حکم توقف اموال را در دست داریم و حتی صورت جلسه هم امضاء کردیم. البته به ما اجازه ندادند این اموال را از مجموعه خارج کنیم. اکنون باید با اخذ دستور قضائی  و ماموران بیشتر برای بردن اموال اقدام کنیم.

او ادامه داد: چهار اتاق در ورزشگاه تهرانسر در اختیار باشگاه نفت است و ما هم براساس مطالبات بیرانوند(897 میلیون تومان) اموال را برمی داریم. تمرین امروز(یک شنبه) نفت تهران تعطیل بود اما مطمئن باشید تا فردا همه کارها را انجام می‌دهیم و توقیف اموال را نهایی می کنیم. قطعا تمام پیراهن ها، تخته ها و توپ هایی که در این اتاق ها وجود دارد توقیف می کنیم. تنها اموال مربوط به باشگاه نفت را توقیف می کنیم.