به گزارش افکارنیوز،

 با توجه به بحث تمدید قرارداد شفر و کمک هایش برای فصل بعد مدیران آبی پوش به دنبال این هستند تا بازیکنان فعلی خود را هم حفظ کنند اما در میان ستاره های استقلال ،مدیران باشگاه کار سختی برای حفظ جپاروف دارند چرا که این بازیکن از تیمسپاهان پیشنهاد خوبی دارد و بر همین اساس آبی پوشان با دلار 5000 هزار تومانی باید قرارداد جدیدی را با این ستاره ازبکستانی منعقد کنند .همچنین ماندن تیام در استقلال هم به پیگیری و قرارداد نهایی مدیران استقلال با او بستگی دارد تا این بازیکن هم برای فصل بعد حفظ شود .

حفظ تیام و جپاروف این روز ها ماموریت مهمی برای استقلالی ها محسوب می شود و با توجه به درخشش این دو بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر فوتبال انتظار می رود که قرار داد آن ها تمدید شود. 

در هر صورت استقلالی ها با توجه به وضع دلار در این روز ها باید قرارداد شفر و کمک هایش ، بازیکنان خارجی و در آینده هزینه زیادی را برای جذب بازیکنان جدید و البته تمدید قرارداد بازیکنان فعلی خرج کنند.

زمان تمرین امروز استقلالی ها 

بازیکنان تیم فوتبال استقلال امروز ظهر ساعت 12 در یک نوبت تمرین ریکاوری خود را در زمین صنایع دفاع دنبال می کنند.

عطیف بازی برابر استقلال را از دست داد

عبدالله عطیف، هافبک تیم فوتبال الهلال در دیدار شب گذشته تیمش با الاهلی مصدوم و مجبور به ترک زمین بازی شد و به این ترتیب این بازیکن احتمالا به بازی مقابل استقلال تهران نرسد 

پیش از این الهلال ۶ بازیکن خود به نام های حسن کادش، عبدالله الحافظ، سلمان الفرج، نواف العابد، سیروتی و کارلوس اردواردو را به خاطر مصدومیت در بازی با الاهلی از دست داده بود و احتمال دارد تمامی این بازیکنان در بازی برابر استقلال نیز غایب باشند .

دیدار 2 تیم فوتبال استقلال و الهلال در چارچوب رقابت های آسیایی روز بیست و هفتم فروردین برگزار می شود .

شفر در رختکن به بازیکنان چه گفت؟

سرمربی تیم فوتبال استقلال در نیمه دوم بازی مقابل مشکی پوشان با لحن تندی به بازیکنان خود گفت: فکر کردید قهرمان شده‌اید که بی تفاوت بازی می‌کنید؟ هر بازی نقش خودش را دارد و قرار نیست بی تفاوت باشیم. اگر قرار است بی تفاوت باشیم، اینجا برای چه حضور داریم؟

این تماشاگران به چه دلیل به ورزشگاه آمده‌اند؟ مرد آلمانی همینطور به صحبت‌هایش ادامه داد و گفت: اگر می‌توانستم ترکیب تیم را عوض می‌کردم. شما هنوز حرفه‌ای نشدید و تا یکی دو پیروزی بدست می‌آورید، همه چیز را تمام شده می‌دانید.

از طرفی شنیده می شود صحبت‌های شفر هم به مذاق بازیکنان خوش نیامده و بازیکنان استقلال هم پس از این سخنان با ناراحتی به میدان رفتند.

تاییدیه وزارت ورزش و جوانان در تمدید قرارداد شفر

مدیران استقلال پس از توافق با شفر و تمدید قرارداد در نهایت تاییدیه لازم هم از وزارت ورزش و جوانان در این پرونده لحاظ مى شود.

به این ترتیب مسئولان باشگاه استقلال برایى تمدید قرارداد با شفر نیاز به تایید رسمى وزارت ورزش دارند و به همین دلیل پس از توافق نهایى درخواست خود را به این وزارتخانه ارسال خواهند کرد .

مهدی قائدی در آستانه بازگشت به تمرینات

نوروزی معاون پزشکى باشگاه استقلال پیش از این اعلام کرده بود که قائدی از اردیبهشت ماه به میدان هاى فوتبال باز خواهد گشت و این امر هم پس از گذراندن دوران فیزیوتراپى صورت مى گیرد.

اما شرایط این بازیکن به نحوى است که او نمى تواند تا پایان فصل آبی پوشان را همراهی کند و بازگشت رسمی او به استقلال به فصل آینده موکول خواهد شد.

استقلال جزء تیم هاى پر اخطار لیگ برتر

استقلال با دریافت ۵۱ اخطار یکی از پر اخطار ترین تیم های لیگ برتر است و روزبه چشمی با ۸ کارت زرد بیشترین اخطار را در بین بازیکنان این تیم گرفته است و از این نظر نیز رکورد دار است.

دیدار یک استقلالى با وزیر ارتباطات

صبح امروز ملکی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به دیدار محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات رفت و با او در خصوص مسائل باشگاه استقلال صحبت کرد.

تیام در راه مکه

مامه تیام مهاجم سنگالى تیم فوتبال استقلال پس از اتمام بازى هاى پیش رو تیمش و مستقر شدن در منزل شخصى خود در تهران با حضور خانواده اش در ایران راهى مکه مى شود.

حضور ٤ استقلالى در اردوى تیم ملى

ابراهیمی، روزبه چشمی، پژمان منتظری و وریا غفوری چهار بازیکنی هستند که در اردوی تیم ملی برای بازی با مراکش و تونس حضور داشتند و امروز با تصمیم شفر استراحت کردند.

برنامه تمرینى فرداى استقلال

بازیکنان تیم فوتبال استقلال فردا در یک نوبت تمرینات تاکتیکى خود را دنبال مى کنند.

شاگردان شفر فردا ساعت ١٢ با حضور در زمین صنایع دفاع در یک نوبت تمرین مى کنند.