به گزارش افکارنیوز،

تیم های ملی اسپانیا و ایران در چارچوب رقابت های مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه در ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ در ورزشگاه کازان آرنا شهر کازان، به مصاف هم می رود. این بازی ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران انجام می شود.

ماتادورها با کلکسیونی از ستاره های بارسلونا و رئال مادرید به عنوان یکی از مدعیان کسب قهرمانی در جام جهانی روسیه هستند.

اما شاگردان لوپتگی در گروه B با تیم های پرتغال،مراکش و ایران کار آسانی را برای صعود به مرحله ی بعدی رقابت ها نخواهند داشت.

اسپانیایی ها در 10 بازی مرحله مقدماتی، 9 پیروزی و یک تساوی را کسب کردند تا به عنوان تیم صدرنشین گروه به مرحله بعد صعود کنند. پیروزی مقابل کاستاریکا و تساوی مقابل روسیه در ماه نوامبر و تساوی مقابل مدافع عنوان قهرمانی و تحمیل باخت سنگین به آرژانتین از مهم ترین بازی های آنها در ماه های اخیر بوده است.

تیم ملی اسپانیا در دومین بازی خود با تیم ملی کشورمان دیدار خواهد کرد، ترکیب های احتمالی ماتادورها مقابل یوزهای ایرانی را بررسی کنیم؛

4،3،3(چهار،سه،سه)معمولی ترین ترکیبی که تیم ملی اسپانیا از آن استفاده می کند استفاده از دو مدافع میانی و دو مدافع مرکزی است.به این صورت که راموس و پیکه در مرکز و کارواخال و آلبا مدافع های کناری هستند.

در خط میانی زمین هم ماتادورها از داوید سیلوا ،سرخیو، تیاگو به عنوان سه هافبک طراح و دفاعی استفاده می کنند.در خط حمله لوپتکی از اسنسیو و ایسکو به عنوان بال های راست و چپ و از موراتا به عنوان مهاجم نوک استفاده خواهند کرد.

4،3،1،2 (چهار،سه،یک،دو)ترکیبی که در آن ستاره پا به سن گذاشته اسپانیا قرار می گیرد،زهر دارتر از ترکیب های دیگر این تیم خواهد بود. در این آرایش؛پیکه و راموس، در مرکز خط دفاعی و جوردی آلبا و سزار آزپیلیکوئتا مدافع تیم چلسی در چپ و راست خط دفاعی هستند.

مرکز تیم اسپانیا را سرخیو،داوید سیلوا و اینیستا در اختیار خواهند داشت و ایسکو یک خط جلوتر و پشت سر مهاجمان به عنوان هافبک تهاجمی انجام وظیفه خواهد کرد.دیگو کاستا و موراتا هم به عنوان دو مهاجم نوک بازی خواهند کرد.

 

4،4،1،1 (چهار،چهار،یک،یک)بهترین ترکیب خط دفاعی تیم اسپانیا را می توانیم کارواخال، پیکه، راموس، آلبا بدانیم،در این ترکیب هم همین آرایش در نظر گرفته شده است.

در مرکزهم سرخیو در کنار اینیستا به عنوان میدان دار بازی خواهند کرد. داوید سیلوا و کوکه بازیکن اتلتیکومادرید به عنوان هافبک کناری بازی خواهند کرد.

ایسکو هم پشت سر کاستا به عنوان دو مهاجم ماتادورها شانس خود را برای گشودن دروازه حریفان امتحان می کنند.

در هر سه ترکیب بالا دخیا به عنوان سنگربان اصلی اسپانیا در ترکیب قرار خواهد گرفت.