به گزارش افکارنیوز،

تیمی بی‌برنامه و بی‌هدف در نیمه نخست که می‌توانست با خوردن یکی، دو گل بازنده به رختکن برود، در نیمه دوم با چند جابه‌جایی به تیم برتر زمین تبدیل شد تا با زدن 4 گل بردهای این هفته‌های خود را ادامه دهد. در نیمه اول سیدحسین حسینی بار دیگر با چند سیو دیدنی، آمادگی خود را به رخ کشید گرچه تلاش‌های او در راه ثبت کلین‌شیت با خوردن یک گل غیرقابل مهار بر باد رفت.

*برد شیرین و سرنوشت‌سازی به دست ‌آوردید.

خدا را شکر شرمنده هواداران نشدیم، احتیاج داشتیم 3 امتیاز این دیدار را به حساب خود واریز کنیم چون در روزهای پایانی فصل هر امتیاز در لیگ برتر ارزش طلا را دارد و از دست دادن آن می‌تواند تمام زحمات یک‌ساله را از بین ببرد.

*نیمه اول اما استقلال آن تیم همیشگی نبود و باعث ناامیدی طرفدارانش شد.

سیاه‌جامگان سقوط کرده بود و برای اعاده حیثیت بدون استرس و فشار به میدان آمد در حالی که ما هم خسته بودیم، هم کمی غرور کاذب داشتیم که نتیجه‌‌اش شد ضعیف‌ترین نمایش استقلال در ماه‌های گذشته که اصلاً قابل قبول نبود.

*در این نیمه سیوهای تو به داد استقلال رسید.

مسلماً اگر گل می‌خوردیم، شرایط برای ما آن هم مقابل تیمی مثل سیاه‌جامگان سخت‌تر می‌شد و فرار از آن شرایط دغدغه‌های خود را داشت به همین خاطر سعی کردم اجازه باز شدن دروازه را ندهم که لطف خدا هم شامل حالم شد تا گلی نخورم.

*بین دو نیمه چه اتفاقی افتاد که استقلال متحول شد؟

آقای شفر توصیه‌های لازم را انجام داد ضمن اینکه تغییرات هم مزید بر علت شد تا سیاه‌جامگان در زمین خود محبوس شود. گل زودهنگام ما باعث شد زمینه برد پرگل فراهم شود گرچه رسیدن به چنین نتیجه‌ای آن هم مقابل تیم‌هایی مثل سیاه‌جامگان اصلاً آسان نیست.

*در این نیمه مقاومت تو هم شکست و گل خوردی.

واقعاً آن شوت مهار شدنی نبود چون توپ چندین بار مسیر عوض کرد درست مثل شوت‌هایی که کریس رونالدو می‌زند (با خنده) از شوخی گذشته جنس توپ‌های این فصل لیگ برتر به شکلی است که کار را برای دروازه‌بان‌ها در مهار چنین شوت‌هایی دشوار کرده که این حرف من را سایر دروازه‌بان‌های لیگ برتری هم تأیید می‌کنند.

*با این برد دوباره شانس نایب‌قهرمانی لیگ را پیدا کردید؟

هدف همه بچه‌های استقلال این است که اتفاقات ابتدای فصل را جبران کرده و سورپرایز خوبی برای طرفداران در روز پایانی داشته باشند. به نظرم نایب‌قهرمانی در لیگ و قهرمانی در جام‌ حذفی که امیدوارم در خرمشهر به آن برسیم، می‌تواند تا حدودی انتظارات طرفداران را برآورده کند تا اینکه سال آینده با لطف خدا و حمایت آنها از ابتدای فصل برای قهرمانی لیگ به میدان برویم.

*اولین کلین‌شیت خود در لیگ قهرمانان را مقابل الریان ثبت کردی؟

کلین‌شیت! برخی دوستان از همین کلین‌شیت‌ها برای من در ماه‌های گذشته داستان‌هایی درست کردند که بی‌انصافی در آن موج می‌زند.

*چطور؟

فکر می‌کنم رکوردی که در لیگ هفدهم به ثبت رساندم، به مذاق برخی دوستان خوش نیامده است چون در این هفته‌ها که کلین‌شیتی در کار نبود، مدام این اتفاق را بر سر من می‌کوبیدند در حالی که من تمام تلاشم را کردم در ابتدا استقلال موفق شود، در ثانی عملکرد خوبی داشته باشم که در همه بازی‌ها سیوهای زیادی هم داشتم اما باز هم عدم ثبت کلین‌شیت بهانه دست برخی‌ها داد که آنها را به وجدان‌شان و خداوند می‌سپارم.

*در لیگ قهرمانان صعود کردید آن هم در گروه مرگ.

دوستان ادعا می‌کنند گروه استقلال گروه مرگ نیست (با خنده) پس صعود از آن نمی‌تواند کار بزرگی باشد! با این وجود ما تلاش کردیم و به اولین هدف‌مان رسیدیم اما هنوز برای جشن گرفتن زود است چون باید این جشن را روزی برپا کنیم که به جمع هشت تیم برتر آسیا رسیدیم و مرحله حذفی را نیز با موفقیت سپری کردیم که گام اول در این راه شکست دادن الهلال است.