به گزارش افکارنیوز،

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه کمتر تیمی با بضاعت محدود می‌تواند با مشکلات بجنگد، تصریح کرد: پرسپولیس با درایت و هوشمندی کادر فنی خود، توانست تیم را اداره کند و به قهرمانی برساند. کمتر کشوری در جهان وجود دارد که به جام جهانی رسیده باشد و قهرمان لیگ این کشور اینقدر مشکل داشته باشد. پرسپولیس بودجه ضعیفی دارد و در ساختار باشگاهداری، یکی از ضعیف‌ترین کشورها هستیم. با این حال قهرمانی در سه هفته مانده به پایان رقابت‌ها، قابل تحسین است.

ذوالفقارنسب در مورد دیدار حساس هفته آینده پرسپولیس مقابل السد قطر در چارچوب هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و تعیین صدرنشین گروه C رقابت‌ها به تسنیم گفت: پیروزی مقابل السد می‌تواند به اندازه یک قهرمانی برای پرسپولیس تأثیرگذار باشد. بازیکنان تیم خیلی هماهنگ و متحد هستند. امیدوارم در پرسپولیس این انرژی به وجود بیاید تا مشکلات را برطرف کنند. امیدوارم پرسپولیس مقابل السد بسیار بابرنامه‌تر و هوشمندانه‌تر بازی کند و به پیروزی دست یابد.

وی در مورد انتقاداتی که برخی کارشناسان به ترکیب و تعویض‌های برانکو وارد می‌کنند، گفت: فکر می‌کنم پرسپولیس در 8،7 بازی پایانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، از تمام ظرفیت‌های فنی خود استفاده نکرد و به دلیل مصدومیت،‌ محرومیت یا مسائل انضباطی، کمتر با صد در صد توان فنی خود به زمین رفت. یکی از مشکلات پرسپولیس همین عدم استفاده از تمام ظرفیت موجود است و فکر می‌کنم این قهرمانی شاید بتواند خیلی از سوءتفاهم‌های موجود در باشگاه یا اطراف باشگاه را برطرف کند. نقش هیئت مدیره و مدیران ارشد باشگاه هم در این موضوع خیلی تأثیرگذار است.