به گزارش افکارنیوز،

صادق ورمرزیار در مورد تمدید قرارداد سرمربی آلمانی استقلال و ادامه کار شفر در این تیم اظهار داشت: همه دوست دارند با این مربی با رزومه قرارداد امضا شود اما تصمیم نهایی رو در این مورد مدیران باشگاه خواهند گرفت. در این مدتی که شفر در استقلال حضور داشته عملکرد خوبی را از خود به جا گذاشته است.

وی ادامه داد: شفر واقعا مربی تاثیرگذاری هست، من از همان روز اول گفتم این مربی به درد استقلال می‌خورد، چون درست ۲۷، ۲۸ سال پیش من در کارلسروهه بودم این مربی را کاربلد دیدم. باز هم می‌گویم ما دوست داریم استقلال با این مربی ادامه بدهد و قراردادش تمدید شود اما تصمیم‌نهایی را مدیران این باشگاه می‌گیرند که مطمئن هستم تصمیم خوبی در اینباره گرفته خواهد شد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران درباره وضعیت این تیم و رقابت فشرده برای نایب قهرمانی در لیگ برتر گفت: استقلال در حال حاضر در سه جبهه لیگ برتر، لیگ قهرمانان و جام حذفی حضور دارد، اما به نظر من در لیگ باید به همین روند ادامه دهد تا نتیجه لازم را کسب کند. دوم شدن برای استقلال در لیگ برتر عالی است، در کل استقلال جزو سه تیم برتر لیگ هم باشد موفقیت آمیز خواهد بود. استقلال در جام حذفی و لیگ قهرمانان باید با تمام قوا بازی کند. 

ورمرزیار همچنین درباره وضعیت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال واقعا در لیگ قهرمانان که گروه مرگ این مسابقات بود، خوب کار کرد. با وجود تیم‌هایی، چون العین و الهلال که سال‌های گذشته جزو ۴ تیم برتر برتر آسیا بودند و همچنین الریان موفق شد از این گروه صعود کند. وقتی تیمی از این گروه صعود کند مطمئن باشید در مراحل بعد کار به مراتب راحت‌تری دارد و مشکلی در مراحل حذفی برایش به وجود نخواهد آمد.

وی در پایان در مورد اینکه گفته می‌شود لیست خروجی استقلال مشخص شده و بازیکنانی، چون جابر انصاری، محمد برزای، پادوانی، علی قربانی در فهرست خروجی این باشگاه حضور دارند، خاطرنشان کرد: این شایعات همیشه قبل از آخر هر فصل مطرح می‌شود. به نظرم این کار کسانی است که می‌خواهند استقلال در چند بازی آخر نتیجه نگیرد. به هرحال هنوز زمان آن نرسیده که لیست خروجی از طرف سرمربی اعلام شود.