به گزارش افکارنیوز،
حمید جاسمیان در خصوص وضعیت کنونی سرخپوشان پس از قهرمانی در لیگ برتر اظهار داشت: اوضاع تیم خوب است، اما برانکو باید دست از لجبازی با برخی بازیکنان بردارد چون آنها پنجاه در صد در موفقیت تیم نقش دارند.

وی افزود: اینکه باشگاه از پیشکسوت‌هایی مثل افشین پیروانی استفاده می‌کند خیلی خوب است. پرسپولیس در لیگ خیلی خوب کار کرده و رسانه‌ها در این راه سنگ تمام گذاشتند. متاسفانه باشگاه‌های ایرانی به خاطر بی‌پولی مشکلات زیادی دارند که باعث از بین رفتن انگیزه و تمرکز بازیکن‌ها می‌شود و باشگاه‌های عربی با سرمایه‌ای که دارند در حال پیشرفت هستند. ما با مشکلات مالی نمی توانیم در آسیا موفق شویم.
 
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ادامه با اشاره به شرایط فوتبال ایران خاطر نشان کرد: در فوتبال ما هیچ کس سر جای خودش نیست و امثال سلطانی‌فر و طاهری هستند که فوتبال ما را به این روز انداخته‌اند، مدیرانی مثل گرشاسبی می‌توانند برای فوتبال ما مفید باشند.
 
  جاسمیان درباره‌ی اظهار نظر اخیر کارلوس کی‌روش هم تصریح کرد: کی‌روش بچه‌گانه و سلیقه‌ای تصمیم می‌گیرد. با تیم‌های عقب افتاده آفریقایی بازی می‌کند تا آمار بردهایش را بالا ببرد وبه راحتی به ما ایرانی‌ها توهین می‌کند. به نظر من هیچ تیمی او را نمی‌خواهد و بازار گرمی می‌کند.