به گزارش افکارنیوز،

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین روز دوشنبه این تیم در جمع خبرنگاران گفت: با دو هفته تاخیر قهرمانی شدیم و دوباره به بازیکنانم تبریک می گویم زیرا آنها بیش از دیگران با نتایجی که گرفتند، لیاقت داشتند. شما بهتر از من می دانید که بهترین فصل تاریخ پرسپولیس بود. از گرشاسبی و هیات مدیره تشکر می کنم که با حداکثر توان خود حمایت کردند و ما حداکثر تمرکز را در بازی ها داشتیم.

وی صحبت های خود را اینگونه ادامه داد: از هواداران که یار دوازدهم بودند تشکر می کنم که ما را حمایت کردند و شخصیت یک قهرمان واقعی را به نمایش گذاشتند. نشان دادیم که بهترین تیم ایران هستیم و از این بابت خوشحال هستم که به این هدف رسیدیم. همانطور که قبل گفتم برای سید جلال حسینی تبریک ویژه ای دارم که ششمین قهرمانی را جشن گرفت و در ایران هیچکس به این رکورد نرسیده است. همه خوشحال هستیم و امسال، سالی با موفقیت های بزرگ بود.

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت محسن مسلمان و مشکلات میان این دو، اضافه کرد: میان من و مسلمان، میان من و سروش رفیعی، میان من یا صادق محرمی و یا میان من و دیگر بازیکنان شکرآب نشده است زیرا بازیکنانی بازی می کنند که من فکر می کنم آماده تر هستند. شاید بعضی ها با روش من موافق نیستند و حق دارند که انتقاد کنند و قشنگی فوتبال به این است. من هر روز با بازیکنانم در تمرین هستم و سعی می کنم چیزی که برای تیم بهترین است را اتخاذ کنم. من با هیچ بازیکنی مشکل ندارم و فقط می خواهم آنها کار کنند، بدوند و بجنگند و موضوع دیگری نمی خواهم.

او در پاسخ به این سوال که آیا در ادامه فصل از بازیکنان جوان استفاده می کنید یا خیر، گفت: طبیعی است که هدف ما کسب بیشترین برد در فصل است اما تغییراتی خواهیم داشت. شما فکر می کنید بشار، علیپور یا صادق محرمی مسن هستند؟ ما تیم دوم نداریم و تنها یک تیم داریم و همه بازیکنان نیز جز آن هستند. بازیکنانی بازی خواهند کرد که از همه آماده تر هستند. سیامک نعمتی، بشار، فرشاد، بیرانوند و دیگران جوان هستند. هنوز کاملا پخته نشدند و برای پیشرفت خیلی کار دارند. بازی، تمرین و پیشرفت.

برانکو در واکنش به این موضوع که این تیم بدون جذب بازیکن جدید و با بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی قهرمان شده است، تصریح کرد: دو بازیکن مهم ما رفتند. مهدی طارمی که دو سال بهترین بازیکن و آقای گل بود رفت. همچنین رفیعی که برای ما بسیار مهم بود نیز از تیم جدا شد. مشکلی با مصدومیت کمال نیز داشتیم و او یک عمل جراحی انجام داد. فرشاد نیز چنین وضعیتی داشت و قبل از آن نیز امید عالیشاه و نوراللهی رفتند اما ما قاطعانه قهرمان شدیم، سوپر کاپ را بردیم و به نیمه نهایی آسیا رفتیم و اکنون نیز به مرحله بعدی لیگ قهرمانان رفتیم. امسال موثرترین تیم بودیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد برای حل مشکلات به ملاقات کی روش بروید، خاطر نشان کرد: مگر مشکلی وجود دارد؟ ما مشکلی با هیچکس نداریم و اگر کسی احساس می کند نیازی به صحبت دارد، برود صحبت کند. من مشکلی با فردی ندارم. بازیکنانی که سرمربی تیم ملی دعوت کرد به تیم ملی رفتند و ما مشکلی با فردی نداریم.

وی در ادامه افزود: من برنامه لیگ را می دانم و از بقیه مسائل خبر ندارم. یک برنامه ویژه برای کار تیم ملی اضافه شده بود که ما گفتیم آنها به این ریکاوری برود. آیا ما مشکلی ایجاد کردیم؟

برانکو در پاسخ به این سوال که عامل موفقیت این تیم در سه سال را چه می دانید، گفت: قبل از هر چیزی کیفیت بازیکنان و کار سخت در کنار وحدت و دوستی تیم بود. باشگاه نیز قدرتمند عمل کرد. باشگاه با آقای طاهری و در حال حاضر گرشاسبی برای خود هدف ترسیم کرده بود. کار فراوان، مستمر و زیاد ما را به این هدف رساند.