به گزارش افکارنیوز،

جعفر کاشانی درباره اظهارات بیرانوند مبنی بر جریمه 140 میلیونی به علت حضور در برنامه تلویزیونی اظهار کرد: این موضوع نشان می دهد که پرسپولیس  به تدریج به باشگاه تبدیل می شود. بیرانوند باید بداند عضو باشگاه پرسپولیس است و با اجازه باشگاه باید در برنامه های تلویزیونی شرکت کند.

او ادامه داد: بازیکنانی همانند بیرانوند باید در چارچوب سیاست باشگاه اقدام کنند و در صورت تخطی با جریمه مواجه می شوند. بهتر این است که بازیکنان، باشگاه را در جریان کارهای خود قرار بدهند تا با مشکل مواجه نشوند.

جرایم بازیکنان با لطف باشگاه بخشیده شد 

کاشانی درباره اینکه جرایم بازیکنان قرار است بخشیده شود، بیان کرد: به طور حتم  تنبیه و جریمه بازیکنان کارساز نیست و آنها باید ارشاد شوند. باشگاه هم لطف کرده  و جرایم بازیکنان را بخشیده است. به هر حال ما باید زیر ساختارهای باشگاه از جمله تیم های پایه را تشکیل بدهیم و بازیکنان را با فرهنگ روز دنیا آشنا کنیم.

تشکیل تالار افتخارات در افزایش درآمد باشگاه پرسپولیس موثر است 

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره تشکیل تالار افتخارات در ورزشگاه شهید کاظمی تصریح کرد: تالار افتخارات باید درست شود چرا که یکی از افتخارات باشگاه هویتش است. به هر حال همه باشگاه ها باید به هویت و تاریخ خود ببالند. علاوه بر این باشگاه باید موزه داشته باشد. تاریخچه سوابق و کارنامه ورزشی بازیکنان هر دهه از باشگاه پرسپولیس باید به اهالی فوتبال معرفی شوند. تشکیل تالار افتخارات در افزایش درآمدهای باشگاه موثر است.

افتخارات پرسپولیس باید به موزه باشگاه تحویل داده شود 

او ادامه داد: افتخارات باشگاه که در خانه های برخی از بازیکنان سابق پرسپولیس است باید به موزه باشگاه تحویل داده شود. اگر کاپ و جامی در خانه داشته باشم به باشگاه تقدیم می کنم. من از همه کسانی که مدال و عکس هایی از دوران گذشته باشگاه در خانه خود دارند خواهش می کنم که آنها را به موزه باشگاه بدهند تا افتخارات باشگاه تکمیل شود.

کاشانی درباره تاسیس استودیو باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه کاظمی بیان کرد:  من  این استودیو را در ورزشگاه  افتتاح کردم و تامین امکانات لازم در ورزشگاه باعث پویای فرهنگ باشگاه پرسپولیس می شود. همچنین از مسئولان شهرداری تشکر می کنم که در تکمیل ورزشگاه کاظمی به باشگاه کمک زیادی کردند.