به گزارش افکارنیوز،

کهکشانی‌ها در ۴ سال اخیر سه بار فاتح لیگ قهرمانان شده اند و به عقیده بسیاری، امسال هم شانس اول قهرمانی هستند.

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت گفت: «سانتیاگو برنابئو رئال مادرید افسانه‌ای را بنا نهاد و با دی استفانو افسانه ما تداوم یافت. برنابئو مرجع ماست و هدف من به عنوان رئیس باشگاه، رسیدن به رکورد ۶ عنوان قهرمانی او در اروپاست (پرز ۴ بار این عنوان را کسب کرده). ما بهترین باشگاه قرن بیستم معرفی شدیم و تلاش می‌کنیم در قرن ۲۱ نیز از عنوان خود دفاع کنیم.»

پرز سپس به تمجید از زیدان پرداخت و گفت: «او یک بازیکن افسانه‌ای بود و حالا روی نیمکت رئال نیز فوق العاده کار کرده است. زیدان نابغه است و هیچ مربی‌ای در رئال مثل او در دو سال ۸ جام برای باشگاه نیاورده است. با او سال ۲۰۰۲ نهمین عنوان قهرمانی اروپای خودمان را کسب کردیم و حالا او در مقام مربی هم دو قهرمانی دیگر را به ویترین افتخارات رئال اضافه کرده است.»

ال کلاسیکو در فینال: «ابتدا باید از سد یوونتوس بگذریم و هنوز بازی برگشت باقیمانده است. مطمئنم که در صورت صعود، به بایرن در نیمه نهایی برخورد می‌کنیم، چون همیشه همینطور بوده. احتمال ال کلاسیکو در فینال هم وجود دارد، اما مشکلی نیست. ما همین چند ماه پیش بارسا را در سوپرکاپ اسپانیا دبل کردیم.