به گزارش افکارنیوز،

یک‌شنبه گذشته شایعه شد او به همراه علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی و وحید امیری به پک رفته تا تمرین ریکاوری را کنار ملی‌پوشان انجام دهد اما این خبر خیلی زود تکذیب شد. با این حال شنیدیم کامیابی‌نیا شانس زیادی دارد که مجدداً به تیم ملی دعوت شود. شاید شما هم کنجکاو باشید که بدانید دلیل این شانس چیست؟

همان‌طور که می‌دانید سعید عزت‌اللهی در بازی ایران و کره‌جنوبی به دلیل ارتکاب حرکت غیرورزشی در برخورد با بازیکن حریف با کارت قرمز پیتر گرین داور استرالیایی مستقیماً اخراج شده بود و از دو بازی محروم شد. اولین محرومیت این بازیکن کلیدی در دیدار ایران و سوریه سپری شد و حالا او در اولین دیدار تیم ملی کشورمان در جام جهانی نیز غایب خواهد بود. کارلوس کی‌روش هم به این موضوع واقف است و بر این اساس چند هافبک تدافعی را تست کرد.

احمد عبدا...زاده، اکبر ایمانی، امید ابراهیمی و علی کریمی که در بازی‌های قبلی تیم ملی کنار احسان حاج‌صفی تست شدند اما نظر مرد پرتغالی را جلب نکردند. بر همین احساس دوباره کارلوس کی‌روش به فکر فرو رفته که بار دیگر کمال کامیابی‌نیا را تست کند.

شماره ۱۱ پرسپولیس مصدومیت کتف را به طور کامل پشت سر گذاشته و در مسابقات اخیر تیمش در آسیا و لیگ برتر ایران نشان داده به دوران اوج بازگشته است. دعوت مجدد کامیابی‌نیا به تیم ملی نیز می‌تواند مزد همین بازی‌های چشمگیر باشد. کمال اگر بتواند همین روند را ادامه بدهد چه بسا مسافر جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شود.