به گزارش افکارنیوز،

 مامه بابا تیام که پیش از تعطیلات نوروزی در دیدار با العین از ناحیه همسترینگ دچار کشیدگی شدید شده بود، با این تفکر که اگر زیر نظر پزشکان کاربلد(!) تمرینات فیزیوتراپی‌‌اش را دنبال کند، می‌تواند به دیدار الریان برسد، راهی خارج شد! در روزهای پایانی سال گذشته بود که خبر رسید مامه تیام برای درمان آسیب‌دیدگی‌‌اش راهی فرانسه شده و از آنجا برای اینکه تحت نظر پزشک شخصی یوسین بولت (اسطوره دوومیدانی تاریخ) کار کند به بارسلونا رفته است! گرچه هرگز مشخص نشد واقعاً تیام زیر نظر پزشک معالج بولت کار کرده یا نه! اخباری که البته برای هواداران استقلال امیدوار‌کننده بود ولی در نهایت این اتفاق هرگز رخ نداد و تیام نه تنها به بازی الریان (13 فروردین) نرسید بلکه بازی با سیاه‌جامگان را نیز از دست داد!

در این باره از دکتر امین نوروزی معاونت پزشکی باشگاه سؤال پرسیدیم چرا این تصمیم گرفته شد که پاسخ داد: «این تصمیم کادر فنی بود نه ما!». البته اتفاق جالب‌تر طی این هفته‌ها بازگشت تیام به کلینیک دکتر نوروزی بود. جایی که بسیاری از ورزشکاران المپیکی یا فوتبالیست‌ها و هنرمندان، سیاستمداران و افراد سرشناس برای مداوای آسیب‌دیدگی‌شان به آنجا رفت‌وآمد می‌کنند. نمونه‌‌اش الناز شاکردوست که شب عید برای توانبخشی کمر آسیب‌دیده‌‌اش زیر نظر دکتر نوروزی فیزیوتراپی می‌کرد. با این همه دکتر نوروزی به این تصمیم احترام ‌گذاشت و گفت: «وقتی تیام به کلینیک برگشت هنوز مشکل داشت ولی در این مدت با برنامه‌ای که برایش در نظر گرفته شد، آسیب‌دیدگی‌‌اش را به کل رفع کردیم تا دغدغه‌ای بابت همراهی استقلال نداشته باشد».

دکتر تیم استقلال در این باره که برای بازی کردن به تیام مجوز داده شده یا نه، به خبرورزشی گفت: «البته تیام امروز با تیم راهی تبریز می‌شود و در صورت لزوم می‌تواند استقلال را برابر گسترش همراهی کند. بازی دادن یا ندادن به او به نظر شفر بستگی دارد ولی از نظر کادر پزشکی او هیچ مصدومیتی ندارد. شاید شفر بخواهد از تیام روبه‌روی الهلال استفاده کند». ناگفته نماند تیام در روزهایی راهی اروپا شد که قیمت دلار شب عید از 3 هزار و 700 تومان به مرز 5 هزار تومان رسیده بود! اینکه چرا این بازیکن در داخل و زیر نظر پزشکان مجرب داخلی مداوا نشد و البته بازی الریان را هم از دست داد سؤالی است که امیدواریم مدیران استقلال برایش پاسخ داشته باشند.