به گزارش افکارنیوز،

 محمد نوازی از اینکه شفر در استقلال بماند استقبال می‌کرد ولی دوست نداشت این موضوع که سرمربی آلمانی را در این تیم حفظ کنند به سوژه رسانه‌ها تبدیل شود. بازیکن اسبق استقلال درباره اوضاع و احوال تیم‌های پایه باشگاه هم با خبرورزشی حرف زد.

* تیم جوانان استقلال را چندم تحویل دادید؟

من تیم را نبسته بودم ولی با کمک رضا نصیری، محسن نیک‌سیرت و نیما خیراندیش که در کادر فنی با من بودند تیم را پنجم کردیم.

* این روزها چه می‌کنید؟

منتظریم تا باشگاه در این باره به ما برنامه بدهد البته خوب هم نیست که زمان جذب بازیکن را از دست بدهیم.

* بازیکن نمی‌گیرید؟

به ما چیزی ابلاغ نشده است ولی ظاهراً آقای ورمزیار (مدیر تیم‌های پایه استقلال) مدتی است مشغول شده و این کار را می‌کند. نمی‌دانم مدیر آکادمی باید تست بگیرد یا کار مدیریت و هماهنگی بین مربیان و تیم‌ها را انجام بدهد؟

* بازیکن به تیم بزرگسالان پیشنهاد ندادید؟

اتفاقاً 6، 7 بازیکن خوب‌مان را به تیم بزرگترها معرفی کردم ولی 5 نفرشان را برگرداندند و اصلاً آنها را ندیدند. فقط دو نفر ماندند که آنها هم در زمان منصوریان بود.

* بازی‌های استقلال را دنبال می‌کنی؟

البته! شکر خدا تیم خوب کار می‌کند و جا دارد به شفر و همکارانش در استقلال تبریک بگوییم. هیچ چیزی بیشتر از اینکه استقلال خوب نتیجه بگیرد باعث خوشحالی ما نمی‌شود.

* بازی با گسترش فولاد را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟

این تیم مربی زرنگ و باهوشی دارد که باید مراقب ترفندهایش باشیم البته استقلال نشان داده تیمی منسجم و تاکتیکی است و انتظاری جز برد از این تیم نداریم.

* با گرانی دلار شفر باید بماند یا برود؟

با گرانی دلار همه چیز گران شده است. ضمن اینکه این مسائل شیطنت‌های رسانه‌ای است و باید تا آخر فصل صبر کرد و ببینیم کارنامه شفر چه می‌شود.

* اما برخی می‌گویند شاید با دست‌دست کردن، شفر از دست برود؟

مهم نیست. نه تیم برای رفتن شفر کم است نه استقلال تیمی است که مربی برای هدایتش پیدا نشود. وظیفه باشگاه است که به این مسائل فکر کند.