به گزارش افکارنیوز،

افشین پیروانی بعد از تساوی مقابل پارس جنوبی در ورزشگاه آزاد گفت: تیمی که قهرمان می‌شود ادامه بازی‌ها برایش سخت است. باید بهتر بازی می‌کردیم اما این شرایط طبیعی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا عدم اهدای جام باعث بی‌انگیزگی بازیکنان پرسپولیس شده است گفت: اهدا یا عدم اهدای جام تاثیری ندارد هرچند قهرمانی زودهنگام انگیزه ما را پایین آورده است اما باید سعی کنیم بهتر بازی کنیم هر دو تیم آنطور که باید و شاید خوب بازی نکردند و کیفیت بازی بالا نبود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار مقابل السد گفت: باید در این مسابقه خیلی بهتر بازی کنیم، البته السد بهترین تیم غرب آسیا است و اگر می‌خواهیم برنده شویم باید خیلی بهتر بازی کنیم.

پیروانی درباره مصدومان پرسپولیس گفت: بعد از گرفتن MRI تکلیف مشخص می‌شود  امیدوارم تمام بازیکنان را برای بازی با السد سالم داشته باشیم.

وی درباره حکم محرومیت پنج ساله یکی از مدیران پرسپولیس توسط کمیته اخلاق و اینکه گفته می‌شود آن فرد او است گفت: اجازه بدهید مشخص شود و ببینیم چه شخصی بوده است. اگر منظورشان من باشم  حتما جواب می‌دهم. در آن زمان بحث جوائز تیم ملی مطرح بود و زمانی که نماینده اسپانسر تیم ملی در زمان همکاری من اقدام به توزیع جوایز کردیم حضور داشته است. 57 نفر از اعضای تیم هم بوده‌اند که من هیچ دخل و تصرفی در آن نداشته‌ام.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: تمام افرادی که پاداش‌ها را گرفته‌اند در آن زمان حضور داشتند و می‌توانید با آنها تماس بگیرید و سوال کنید که آیا کارت‌های هدیه را دریافت کردند یا نه اما حالا همه چیز به عنوان مدیر سابق تیم‌های ملی گردن من  افتاده است.

پیروانی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد بعد از تهدید او به افشاگری درمورد مسائل پشت پرده در تیم ملی این اتفاق برای او رخ داده است گفت: انشاءالله که اینطور نیست. هر مشکلی داشته باشد سعی می‌کنیم با مطرح کردن حقایق آن را حل کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا احضارش به کمیته اخلاقش در این خصوص بوده است عنوان کرد: بله؛‌هم این موضوع بوده است و هم یکسری موضوعات که به عنوان مطلع رفتم. هنوز ابلاغی به من نشده است و اجازه دهید ببنیم چه می‌شود اگر منظورشان من باشد از خودم دفاع می‌کنم اما همانطور که گفتم می‌توانید با بازیکنان تیم ملی تماس بگیرید و از آنها درباره پاداش‌ها سوال کنید تا متوجه واقعیت شوید.