به گزارش افکارنیوز،

اولین  اخبار نقل و انتقالات  به  احتمال منتقل نشدن مارکوس راشفورد از تیممنچستریونایتد به تیم دیگری است. شیاطین سرخ تلاش می کنند تا این بازیکن را در پایان فصل در تیم خود نگه دارند و او را در لیست نقل و انتقالات جنجالی خوزه مورینیو قرار ندهند.

همچنین گفته می شود تیم منچستریونایتد تمامی درخواست های دیگر تیم ها را برای جذب این بازیکن  رد کرده است.

منچسترسیتی همچنان به دنبال ارتقا ء تیم خود

تیم منچسترسیتی با سرمربیگری پپ گواردیولا توانست تا مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند ،اما این تیم در دو بازی مقابل تیم لیورپول شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت. همچنین این تیم سعی دارد تا  جولیان ویگل ،بازیکن آلمانی تیم بورسیا دورتمند را در نقل و انتقالات تابستانی خود جذب کند.

یوونتوس از جذب مروان فلینی منصرف شد

تیم ایتالیایی یوونتوس که قصد داشت بازیکن بلژیکی تیم منچستریونایتد را در نیم فصل جذب کند ، منصرف شد و در این رابطه گفت: این بازیکن با نیاز های ما منطبق نیست و نمی تواند خواسته های ما را عملی کند.

همچنین باید گفت تیم های لیورپول و اینترمیلان با فلینی در ارتباط بوده و خواستار جذب او هستند.

لواندوفسکی ،پیشنهادی وسوسه انگیز برای همه تیم ها

چندی پیش اخباری مبنی بر جدایی رابرت لواندوفسکی ،بازیکن لهستانی تیم بایرن مونیخ وجود داشت.گفته می شود قرار است این بازیکن در پایان فصل با توجه به آنکه قراردادش هنوز به پایان نرسیده است از این تیم جدا شده و به تیم دیگری بپیوندد.

بسیاری از تیم ها از جمله رئال مادرید ،چلسی و پاریس سن ژرمن به دنبال جذب این بازیکن هستند و همچنین مبالغ بالایی را برای این بازیکن خواهند پرداخت.

همچنین باید گفت تیم بایرن مونیخ مبلغ فروش این بازیکن را نزدیک به 100 میلیون یورو اعلام کرده و برخی تیم ها این مبلغ را برای فروش این ستاره قبول کرده اند و همچنین می توان گفت پذیرفتن  و فکر کردن به دریافت این مبلغ برای تیم بایرن می تواند وسوسه انگیز باشد.