به گزارش افکارنیوز،

اولین  اخبار نقل و انتقالات  مربوط به مجبور شدن تیم پاریس سن ژرمن به فروشام باپه است.به گفته بسیاری از رسانه ها اگر تیم پاریس سن ژرمن از سوی یوفا محکوم به خرج های بی رویه شود باید برای پرداخت این مجازات کیلیان ام باپهرا به تیم دیگری بفروشد.گفته می شود  دو تیم منچسترسیتی و چلسی  به دنبال جذب این بازیکن هستند.

خرید خانه صلاح در مادرید

شایعات حاکی از آن هستند که محمد صلاح ستاره مصری تیم لیورپول خانه ای را در شهر مادرید تهیه کرده است. این اتفاق زمانی افتاده است که انتقال این بازیکن حتی در مرحله نهایی و جدی قرار نگرفته است .تیم رئال مادرید خواستار جذب این بازیکن و تقویت خط حمله خود است.

دمبله در راه آرسنال

گفته می شود در پایان فصل عثمان  دمبله با توجه به عملکرد ضعیفش در تیم بارسلونا از این تیم جدا خواهد شد. همچنین شنیده می شود در نقل و انتقالات تابستان آنتونی گریزمان جایگزین این بازیکن خواهد شد. عثمان دمبله هم از پیوستن به تیم آرسنال و هم تیمی شدن با اوبامیانگ احساس رضایت کرده است.

گواردیولا خواهان جذب تیاگو آلکانترا

سرمربی تیم منچسترسیتی، پپ گواردیولا به دنبال جذب تیاگو آلکانترا است.گفتنی است آلکانترا در تیم های بارسلونا و بایرن مونیخ در سال های گذشته با گواردیولا همکاری داشته است .همچنین تیم منچسترسیتی به دنبال آن است تا  با جذب این بازیکن خط میانی خود را تقویت کند.

منچسترسیتی هم اعلام کرده که در این فصل نقل و انتقالات تنها 3 بازیکن را جذب خواهد کرد.

رقم فروش نیمار 400 میلیون یورو شد

گفته می شود نیمار ستاره تیم پاریس سن ژرمن در یک انتقال جذاب در فصل تابستان به تیم منچستریونایتد بپیوندد.

همچنین باید گفت که رقم فسخ قرار داد این بازیکن نزدیک به رقم 400 میلیون یورو افزایش پیدا کرده است.

مورینیو به دنبال جذب مدافع لسترسیتی

خوزه مورینیو سرمربی شیاطین سرخ به دنبال آن است تا هری مگوایر مدافع لسترسیتی را در نقل وانتقالات تابستانی جذب کند.

گفته می شود رقم قرار داد این بازیکن با تیم منچستر یونایتد 35میلیون پوند خواهد بود و این بازیکن جایگزین کریس اسمالینگ خواهد شد.