به گزارش افکارنیوز،

محمدرضا حسینی در مورد تساوی تیمش مقابل فولاد در اهواز گفت: متأسفانه شرایط جوی و وزش باد روی بازی هر دو تیم تأثیر گذاشته بود و در مجموع شاهد بازی خوبی نبودیم. با این حال ما در نیمه دوم به بازی مسلط شدیم و چند فرصت خوب هم داشتیم که تبدیل به گل نشد.

وی در مورد ششمین گلی که در این فصل برای تیمش به ثمر رساند، اظهار داشت: خوشحالم که دوباره گل زدم. امسال شش گل در لیگ برتر زده و فکر می‌کنم سه یا چهار پاس گل هم داده‌ام. طبیعتاً این آمار خوب است، اما از عملکردم راضی نیستم و می‌توانستم شرایط بهتری داشته باشم. البته هیچ وقت برای تیمم کم نگذاشته و نخواهم گذاشت.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد اینکه تیمش رتبه دوم جدول را از دست داد، خاطرنشان کرد: فعلاً چیزی معلوم نیست و ما تا پایان لیگ تلاش می‌کنیم تا دوباره به رده دوم برگردیم و در نهایت نایب قهرمان شویم. سایپا و استقلال هم دنبال دومی هستند، اما نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. باید دید در دو بازی پایانی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد، در نهایت هر اتفاقی که پیش بیاید باید قبول کنیم.

حسینی با اشاره به بازی حساس تیمش برابر لوکوموتیو تاشکند تصریح کرد: حساسیت این بازی کاملاً مشخص است و ما کار سختی در این مسابقه پیش‌رو داریم. باید مقابل لوکوموتیو باهوش بازی کنیم و امیدوارم در نهایت نتیجه لازم را بگیرم. صعود از گروه B لیگ قهرمانان دور از ذهن نیست و می‌توانیم به هدف‌مان برسیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد اینکه برای فصل بعد چه برنامه‌ای دارد، اظهار داشت: من یک فصل دیگر با ذوب‌آهن قرارداد دارم.