به گزارش افکارنیوز،

پرونده شکایت مجتبی جباری از باشگاه استقلال در حال نهایی شدن است و حکم این بازیکن تا پایان هفته جاری مشخص می شود به این ترتیب شنیده می شود قرار است مجتبی جباری پس از اعلام حکم درباره با اتفاقات ماه های گذشته به صورت شفاف تر صحبت کند.

گفتنی است جباری در این فصل از رقابت های لیگ برتر با سر و صدای زیادی توسط علیرضا منصوریان سرمربی سابق استقلال به این تیم بازگشت اما قرارداد او پس از مدتی به صورت یک طرفه توسط مسئولان باشگاه استقلال فسخ شد که همین امر باعث شکایت جباری از این باشگاه به کمیته تععین وضعیت بازیکنان شد .

دروازه بان استقلال در راه اروپا!

 حسین حسینی، دروازه‌بان جوان تیم فوتبال استقلال با عملکرد خود توانست در بسیاری از بازی‌های حساس به عنوان دروازه‌بان اصلی تیم به میدان برود بر همین اساس شنید می شود او از یکی از تیم‌های اروپایی پیشنهاد خوبی دارد و احتمال دارد حسینی در نقل و انتقالات تابستانی از جمع آبی‌ها جدا شودـ

رونمایى از بلیت دیدار امروز استقلال و الهلال

 

باشگاه استقلال در انتظار حکم مجتبی جباری

١٠ غایب اصلى تیم هاى استقلال و الهلال

عبدالله المعیوف، سلمان الفرج، عبدالله عطیف و علی البلیهی چهار بازیکنی هستند که در بازی امروز الهلال عربستان مقابل استقلال ایران حضور ندارند.

امید ابراهیمی، روزبه چشمی، مجید حسینی، مهدی قائدی، لئوناردو پادوانی و محسن کریمی ٦ غایب قطعى آبى پوشان مقابل الهلال عربستان هستند.

قیمت بلیت دیدار الهلال - استقلال

وى آی پی: ۳۴۰ هزار تومان

عادى: ۳۴ هزار تومان

زمان بازگشت استقلالى ها به تهران

کاروان تیم فوتبال استقلال پس از برگزاری دیدار امشب مقابل الهلال عربستان ساعت ۱۰ صبح فردا به ایران برمی‌گردند.

تیم فوتبال استقلال امشب در کویت به مصاف تیم الهلال عربستان مى رود.

شفر به سعودی‌ها مشکوک شد

سامى الجابر رئیس جدید الهلال پس از حضور در راس این باشگاه اعلام کرد 5 بازیکن خارجی تیم اخراج هستند. این مسئله در آستانه بازی با استقلال، برای شفر معما شده است.

سرمربى تیم فوتبال استقلال مشکوک شده که جابر تنها برای رد گم کردن چنین حرفی زده است و در بازی مقابل آنها از بازیکنان خارجی شان استفاده می کند.

حضور استقلالى ها در جلسه فنى

طبق صلاح دید شفر ،بازیکنان تیم فوتبال استقلال امروز پس از صرف ناهار ساعت ١٥:٣٠ به وقت محلى در نشست فنى حاضر مى شوند تا حریف آسیایى خود را مورد آنالیز قرار دهند .همچنین شاگردان شفر ساعت ١٦:٣٠ به سمت ورزشگاه الکویت حرکت خواهند کرد.

دیدار ٢ تیم فوتبال استقلال و الهلال عربستان امشب ساعت ٢٠:١٥ برگزار مى شود.

3 بازیکن در سبد خرید شفر

شنیده می شود مدیران باشگاه استقلال به دنبال جذب علی قلی زاده هستند و حتی به باشگاه سایپا هم پیشنهاد داده اند تا این بازیکن را جذب کنند. همچنین آبى پوشان جذب مرتضى تبریزى و بابایى از تیم گسترش فولاد را نیز در دستور کار قرار داده اند.

دروازه بان و کاپیتان استقلال مقابل الهلال

مهدی رحمتی گلر و کاپیتان تیم فوتبال استقلال در بازی با الهلال خواهد بود.

این دیدار امشب ساعت ٢٠:١٥ در کویت برگزار مى شود

 

بارش باران و باد شدید از روز گذشته در کویت

بارش باران و وزش باد در دیدار استقلال و الهلال از سر گرفته شده و این شرایط جوی در روز مسابقه نیز ادامه پیدا کرده است و طبق پیش بینی هواشناسی کویت، در زمان مسابقه استقلال و الهلال بارش باران و وزش شدید باد به صورت پراکنده ادامه خواهد داشت.

باشگاه الهلال عربستان از پوستر دیدار با استقلال رونمایى کرد

 

باشگاه استقلال در انتظار حکم مجتبی جباری

در حال تکمیل....