به گزارش افکارنیوز،

ابراهیم شکوری در مورد اینکه تیم سایپا در لیگ برتر بر سر نایب قهرمانی با استقلال و ذوب‌آهن جنگ دارد و شانس این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا چقدر است، اظهار داشت: بدون شک تیم ما در جمع ٤ تیم شانس کسب سهمیه است، اما فوتبال بازی اتفاقات بوده و امیدوارم همه چیز به سود سایپا تمام شود.

وی با اشاره به اختلاف مربیان تیم‌های داخلی با کی‌روش و اینکه آیا این اختلاف در نتیجه‌گیری تیم ملی در جام جهانی اثر خواهد داشت یا خیر گفت: فکر نمی‌کنم نتیجه گرفتن یا نگرفتن تیم ملی ربطی به اختلاف‌ها داشته باشد. نتیجه‌ گرفتن در مسابقاتی مثل جام جهانی به این مسائل ارتباطی ندارد.

مدافع پیشین سایپا در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان باشگاه سایپا به وعده‌هایی که به او داده‌اند عمل کرده‌اند، خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه مسئولان باشگاه سایپا به من قول داده‌اند فعلا از شکایت صرف نظر کرده‌ام و منتظر رسیدن به طلبم پس از گذشت دو سال هستم.

شکوری که سابقه بازی کردن در پرسپولیس را دارد، در مورد نیمکت نشینی مسلمان و اختلاف او با برانکو خاطرنشان کرد: مربی هر تیمی بهتر تشخیص می‌دهد کدام بازیکن می‌تواند به تیم کمک می‌کند. مسلما برانکو بهترین تصمیم را برای تیمش می‌گیرد و خودش نمی‌خواهد به پرسپولیس ضربه‌ای وارد شود. امیدوارم پرسپولیس در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هم بهترین نتایج را بگیرد.