به گزارش افکارنیوز،

جعفر کاشانی درباره جلسه برانکو و مسلمان برای رفع کدورت ها اظهار کرد: من اطلاعی از این موضوع ندارم اما برانکو درباره بازی کردن مسلمان تصمیم می گیرد و نظر نهایی را درباره این بازیکن می دهد.

او ادامه داد: بازیکنانی همانند مسلمان باید بدانند که پیراهن تیم بزرگی را برتن کردند و باید رعایت شئونات اخلاقی را کنند. امیدوارم شاهد شکوفایی بازیکنان تربیت شده در باشگاه باشیم.

پیشنهادات خارجی به بازیکنان باعث سربلندی فوتبال کشورمان است 

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد 2 تیم خارجی به نوراللهی بیان کرد: به هر حال پیشنهادهای خوب تیم های خارجی به بازیکنان ما باعث افتخار و سربلندی فوتبال کشورمان است. البته بازیکنان ما باید زبان خارجی یاد بگیرند تا در تیم های خارجی با مشکل مواجه نشوند. 

همه بازیکنان قراردادهای خود را تمدید می کنند 

کاشانی درباره وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس گفت: مطمئن باشید همه بازیکنان قراردادهای خود را تمدید می کنند و نگرانی بابت این موضوع وجود ندارد. همچنین حضور در باشگاه پرسپولیس افتخاری برای بازیکنان محسوب می شود و به طور حتم در این تیم می مانند.

او درباره ناراحتی بازیکنان به علت جرایم مالی اظهار کرد: بازیکنان ناراحت نباشند چرا که جرایم مالی آنها بخشیده می شود و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

در بازی های سنگین باید با برنامه شرکت کنیم 

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره برد برابر السد قطر تصریح کرد: تیم ما در نیمه اول گل زودهنگامی زد و همین موضوع باعث سردرگمی تیم السد قطر شد. بازیکنان  در نیمه اول از موقعیت های گلزنی به نحو احسن استفاده نکردند و گرنه می توانستند با گل های بیشتری پیروز شوند. البته بازیکنان ما در نیمه دوم برای حفظ نتیجه دفاعی بازی کردند و شانس هم آوردند که موقعیت های حریف تبدیل به گل نشد. به هر حال در بازی های سنگین باید با برنامه شرکت کنیم تا با مشکل مواجه نشویم. کادر فنی در تمرینات باید نقاط ضعف تیم را پوشش بدهند تا با آمادگی کامل به مصاف حریفان آسیایی خود برویم.

بازیکنان نباید برابر السد قطر عقب می کشیدند  

او ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس باید بدانند حمله بهترین دفاع محسوب می شود و نباید برابر السد قطر عقب می کشیدند و همین موضوع باعث شد که مهاجمان این تیم قطری دروازه ما را در چند صحنه تهدید کنند. البته خدا هم با ما بود که در دقایق آخر گل دریافت نکردیم و این بازی را با پیروزی به پایان رساندیم.

کاشانی درباره اینکه پرسپولیس تمایل دارد با کدامیک از تیم های الجزیره امارات و الاهلی عربستان در مرحله بعد روبرو شود، بیان کرد: معتقدم که همه بازی ها مهم است و ما باید برای بازی با هر 2 آماده باشیم تا در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا به موفقیت دست یابیم. البته حضور هواداران در نتیجه گیری تیم ما تاثیر گذار است و امیدوارم در مرحله بعدی از حمایت تماشاگران خود برخوردار باشیم.

وزارت ورزش و جوانان درباره عضو جدید هیئت مدیره تصمیم می گیرد 

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات داور زنی مبنی بر انتخاب نفر پنجم برای این تیم گفت: وزارت ورزش و جوانان متولی باشگاه پرسپولیس است و این وزارتخانه درباره عضو جدید هیئت مدیره تصمیم می گیرد.

او در پایان  درباره اینکه گرشاسبی تا چه زمانی سرپرست پرسپولیس می ماند، بیان کرد: گرشاسبی همه کارهای مربوط به مدیرعامل را انجام می دهد و او تلاش خود را می کند تا مشکلات باشگاه را حل کند و توجهی به مسائل حاشیه ای ندارد. باشگاه پرسپولیس با مدیریت گرشاسبی  روند رو به رشدی پیدا کرده است و امیدوارم مدیریت او تداوم داشته باشد.