به گزارش افکارنیوز،

شاگردان برانکو ایوانکوویچ در ابوظبی شکست خوردند اما زدن 2 گل خارج از خانه سبب شده تا سرخپوشان پایتخت امیدهای بسیار زیادی برای صعود به جمع 8 تیم برتر داشته باشند. آن ها در زمین حریف 2 گل زدند اما سرمربی تیم از وضعیت بازی رضایت کامل نداشت و شاید همین موضوع سبب ایجاد تغییراتی در ترکیب تیم بشود.

همچنین سیدجلال حسینی کاپیتان این تیم پس از یک جلسه محرومیت، در این بازی حاضر خواهد بود. در دیدار رفت شجاع خلیل زاده عملکرد قابل قبولی نداشت اما با این وجود بعید به نظر می رسد از ترکیب خارج شود. پس این دو زوج خط دفاع را تشکیل می دهند و محمد انصاری نیز در جناح چپ به میدان می رود. محرمی، ستاره جوان سرخ ها هم در بازی رفت عملکرد خوبی نداشت اما همچنان یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس است.

اما برای پست هافبک دفاعی، برانکو دردسرهای بیشتری خواهد داشت. نوراللهی و کمال در کنار هم آن طور که باید عمل نکردند و همین موضوع سبب شده تا زمزمه هایی مبنی برای حضور فیکس یک بازیکن تدافعی تر نظیر ماهینی در این پست به گوش برسد. البته کمال کامیابی نیا اعلام کرده که مصدومیت خاصی ندارد و باید دید سرمربی پرسپولیس چه تصمیمی در این باره خواهد گرفت.

وحید امیری مهره بی بدیل سرخ ها در سمت چپ است، از بین فرشاد احمدزاده و بشار رسن یکی هافبک راست خواهد بود که شانس فرشاد بیشتر عنوان می شود.

سیامک نعمتی و علیپور نیز در خط حمله به میدان می روند تا منشا، مسلمان، مصلح و یک بازیکن از بین رسن و احمدزاده گزینه های برانکو روی نیمکت خواهند بود.