به گزارش افکارنیوز،

باشگاه پرسپولیس تنها 30 روز برای باز کردن پنجره نقل و انتقالات تابستانی خود زمان دارد و پس از آن، کاری نمی‌تواند انجام بدهد.

طبق اعلام یکی از مسئولان باشگاه، پرونده‌های جدید که به زودی توسط ارگان خبری دادگاه CAS یا همان دادگاه عالی حکمیت ورزش در دست بررسی قرار می‌گیرد، از روز دوشنبه (فردا – 14 می) 24 اردیبهشت رسماً اعلام خواهد شد. اگر پرونده پرسپولیس برای بازبینی و اعلام رأی نهایی، در بین پرونده‌های این دادگاه باشد، مدیران باشگاه تنها تا تاریخ 12 ژوئن (سه‌شنبه 22 خرداد) فرصت خواهند داشت با دفاع مناسب، پرونده را مختومه کنند.

در مورد پرونده فوق، حمیدرضا گرشاسبی اعلام کرده باشگاه ترکیه‌ای ریزاسپور به صورت مکتوب، رضایت خود را اعلام کرده و شکایتش را پس گرفته است اما قضات بین‌المللی پرونده از مدیران این باشگاه دعوت کرده‌اند با حضور در سوئیس، دلایل خود جهت لغو شکایت‌شان را به صورت حضوری اعلام کنند. اگر این اتفاق رخ بدهد، بخشش پرسپولیس تسهیل می‌شود. دادگاه CAS با این اتهام که مهدی طارمی بازیکن ریزاسپور توسط مدیران باشگاه پرسپولیس تحریک به جدایی و بازگشت به تیم تهرانی شده، اقدام به جریمه سنگین پرسپولیس و بستن دو پنجره نقل و انتقالات این باشگاه کرد اما حالا به نظر می‌رسد شرایط تغییر کرده زیرا باشگاه ریزاسپور در نامه‌ای به دادگاه CAS از شکایت خود صرف نظر کرد و به گفته گرشاسبی، در نامه‌شان نوشته بودند ادعای آنها در مورد اینکه باشگاه پرسپولیس، اقدام به تحریک طارمی کرده، نادرست بوده است.

همچنین یکی از مدیران باشگاه به ما گفت: «نقل و انتقالات لیگ برتر تقریباً همزمان با نقل و انتقالات اروپایی از 23 خرداد آغاز می‌شود و به همین خاطر باشگاه حدود 30 روز زمان دارد که بتواند پرونده را جمع و جور کرده و به سود خود رأی بگیرد. وکیل سوئیسی در شهر برن این کشور حضور دارد و کارها را مدیریت می‌کند و وکلای بین‌المللی نیز همیشه آماده سفر به اروپا برای ارائه مدارک و مستندات جدید هستند تا رأی به سود ایران برگردد اما مهم این است که مدیران باشگاه ریزاسپور به دادگاه CAS بروند و به صورت حضوری رضایت بدهند. البته به شرط آنکه دادگاه CAS نیز پرونده شکایت باشگاه ریزاسپور از مهدی طارمی و پرسپولیس را در اولویت بررسی این ماه قرار بدهد!»