به گزارش افکارنیوز،

حمید استیلی در حاشیه تمرین امروز تیم امید گفت: حضور مربیان ایرانی در کنار کرانچار فرصتی است که برای آنها ایجاد شده است.  این اردوی انتخابی است و اردوی بعدی ما از بازیکنان شناخته‌تری خواهد بود که در لیگ برتر، لیگ یک و لیگ دسته دوم بازی کرده‌اند و ترکیب آنها می‌تواند به تیم کمک کند.

وی در خصوص  حضور دستیاران کرانچار  و  حور فرهاد مجیدی، احمدرضا عابدزاده و  سایر گزینه‌ها افزود: هنوز هیچکدام از گزینه‌ها قطعی نشده‌اند. برای ما کاریزما و شخصیت مربی مهم است و در کنار کرانچار سایر نفرات کادر فنی را انتخاب می‌کنیم.

مدیر تیم فوتبال امید درباره  اردوهای تدارکاتی و بازی‌های دوستانه تیم امید، گفت: ما تا بازی‌های جاکارتا چند اردو و دو بازی با عراق در کربلا داریم. در چین هم قبل از جاکارتا بازی دوستانه داریم و همچنین قطر و تایلند هم برای ما دعوتنامه فرستاده‌اند تا بازیکنان با اعتماد بنفس بالاتری در مسابقات حضور داشته باشند. 

استیلی در خصوص اینکه آیا در متن قرارداد کرانچار بندی آمده است؟  تصریح کرد: نه در قرارداد کرانچار بندی نیامده است. مسابقات جاکارتا زیر 23 سال است و همیشه تیم بازی‌های آسیایی و زیر 21 سال برای المپیک انتخاب می‌شوند به همین خاطر هم بازیکنان زیر 21 سال انتخاب می‌کنیم. اگر نتوانستیم در برخی پست‌ها بازیکنان زیر 21 سال پیدا کنیم از بازیکنان زیر 23 سال یا حتی تیم بزرگسالان بهره خواهیم برد.

وی درباره  رابطه کرانچار و کی‌روش و تعامل با تیم ملی بزرگسالان گفت: در صحبتی که با کرانچار داشتیم، هدف مان کمک به تیم ملی است و بین کرانچار و کی‌روش تعامل ایجاد خواهد شد.  هر دو مربی بزرگی هستند و کمتر پیش آمده که ما در هر دو رده ملی‌مان دو مربی بزرگ داشته باشیم. از رئیس فدراسیون هم  خواستیم  تا این دو مربی با هم دیدار داشته باشند، البته  کرانچار هم از این موضوع استقبال کرده است. 

مدیر تیم فوتبال امید در خصوص بحث خروجی بازیکنان و مشکل سربازی و تعامل با نظام وظیفه عنوان کرد: اینجا باید از نیروی انتظامی و سردار کمالی و سردار اشتری تشکر می‌کنیم. نیروی انتظامی همکاری خوبی با ما داشته و امیدوارم این مسئله ادامه داشته باشد.

استیلی  در خصوص تعامل با باشگاه‌ها تصریح کرد: خواهش ما این است که مربیان باشگاه‌ها تعامل خوبی با تیم امید داشته باشند. ما تیم زیر 21 سال انتخاب کرده‌ایم و برخی از باشگاه‌ها از این بازیکنان استفاده می‌کنند.  از فدراسیون هم خواهش کردیم که تبصره‌ای در نظر بگیرد تا  از هر باشگاه 1+2 بازیکن را در اختیار داشته باشیم.