به گزارش افکارنیوز،

فرشاد پیوس که بعد از صعود به همراه سپیدرود به لیگ دسته اول، مدتی است از دنیای مربیگری فاصله گرفته، امیدوار است پرسپولیس بتواند با حمایت هواداران و تدابیر فنی مناسب از سوی برانکو ایوانکوویچ جواز صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را دریافت کند.


پیوس در خصوص بازی برگشت دو تیم و شرایط سخت پرسپولیس برای جبران شکست 3 بر 2 در خانه حریف گفت: به نظرم در این دیدار اگر با یک چینش ترکیب خود و استفاده از بهترین نفرات ممکن و سیستم مناسب وارد زمین شویم به راحتی می‌توانیم الجزیره را با اختلاف گل شکست دهیم و کار سختی نخواهد بود.


وی در ادامه گفت:‌ برانکو باید در این دیدار از سیستم 2-4-4 لوزی استفاده و با استفاده از علیپور و منشا در خط حمله و بازی دادن به مسلمان و رسن در خط هافبک هم پرس خوبی از جلوی زمین ایجاد کند و هم توپ به خوبی مقابل دروازه آنها پخش شود و بتوانیم توپ و زمین را مال خودمان کنیم. در این صورت الجزیره مقابل ما حرفی برای گفتن ندارد و حتی می‌توانیم 3-0 پیروز شویم.


پیوس با اعلام اینکه حریف چندان قدرتمندی برابر پرسپولیس ندارد و آنها بازی رفت را به اشتباهات فردی واگذار کردند گفت: ما به اشتباهات فردی باختیم و الجزیره تیمی نبود که بتواند ما را شکست دهد. استفاده از بازیکنان در پست غیر تخصصی مشکل ساز شد و ما چرا نباید یک دفاع وسط جانشین داشته باشیم که انصاری را به پست غیر تخصصی انتقال دهیم که هم دفاع چپ خراب شود و هم دفاع وسط. الجزیره از تیم‌های لیگ یک مثل خونه‌به‌خونه هم ضعیف‌تر است و کلا دو بازیکن خوب در ترکیبش دارد که وابسته به همان دو نفر است.


پیشکسوت پرسپولیس در پایان با دعوت از هواداران این تیم برای حضور در استادیوم گفت: برگ برنده پرسپولیس در بازی برگشت هوادارانش هستند و باید با استقبال خوب از مسابقه به کمک تیم بروند و وقتی ورزشگاه آزادی مملو از جمعیت شود حریف با ترس بازی می‌کند. از هواداران می‌خواهم به کمک تیم بیایند و خودم هم احتمالا به ورزشگاه می‌روم.