به گزارش افکارنیوز،

کرانچار سرمربی تیم فوتبال امید ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت:قول دادن در فوتبال عملی نیست، ما متعقد هستیم می توانیم با تیم ملی امید به موفقیت می رسیم البته اعتقاد به تنهایی نیز کافی نخواهد بود،بلکه باید سخت تلاش کنیم.

به دنبال این هستیم تا تیم ملی امید یک گام بزرگی را از پیش رو بردارد. ما اینجا هستیم تا بهترین کاری که از دستمان برمی‌آید را انجام دهیم و من اعتقاد دارم که می‌توانیم کار را با موفقیت انجام دهیم.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که ایا طلسم ناکامی نرفتن به المپیک شکسته می‌شود یا خیر گفت: در فوتبال باید اعتقاد داشته باشی که می‌توانی کار را با قدرت انجام دهید باید همه چیز فراهم باشد که بتوانی یک تیم کامل باشی و نتیجه خوبی بدست آوری. من خوش‌بین هستم که در کنار همکارانم می‌توانیم و همچنین نفراتی که در اختیار داریم می‌توانیم موفق شویم.

کرانچار در ادامه درخصوص دستیارانش گفت: باید عرض کنم از آنجایی که این تصمیم یک مقدار طول کشید به خاطر این بود که بتوانیم با دقت فرد خوبی را انتخاب کنیم من هم سعی می‌کنم تا اواخر هفته تکلیف دستیاران مشخص شود تا بتوانم بهترین دستیاران را انتخاب کنم که قطعا کسانی که به تیم ملی امید اضافه می‌شوند همفکران من خواهند بود. چون با انتخاب دستیار همه ما می‌توانیم تلاش کنیم برای یک هدف و کسب نتیجه. چند نفر را خودم در لیست دارم که با آنها صحبت کنم تا به یک جمع‌بندی برسیم. نباید در انتخاب دستیار اشتباه کنم. من هر جا در ایران به عنوان سرمربی فعالیت کردم دستیارانم ایرانی بودند.

وی در ادامه درخصوص تعاملی که قرار است بین تیم بزرگسالان و تیم ملی امید برقرار شود گفت: باید ابتدا منتظر ا ین شرایط که چرخه رقابت‌های المپیک کی آغاز می‌شود مطمئن باشید تعامل خوبی صورت خواهد گرفت تا در آخر به یک نتیجه خوبی برسیم. من تمام تفکراتم این است تیم ملی بزرگسالان به نتیجه‌ای برسد مطمئنا بازیکنانی که در تیم ملی امید هستند باید در بزرگسالان حضور داشته باشند. ما همه نگاه‌مان معطوف به این است تا تیم ملی بزرگسالان موفق شوند و در این راه همه کار می‌کنیم.

گرانچار ادامه داد: نحوه همکاری من با فدراسیون فوتبال ایران و کمیته ملی المپیک طوری است که معطوف به موفقیت در مسابقات المپیک و جهانی است ولی با بازی‌های آسیایی تمام تلاشمان را می‌کنیم تا به آمادگی بالایی برسیم تا تیم را آماده کنیم برای المپیک جهانی و در عین حال بهترین نتیجه را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال امید درخصوص بازی‌های دوستانه گفت: در حال حاضر به دنبال مذاکره هستیم پیشنهادهای زیادی در پیش رو داریم و مطمئن باشید بهترین انتخاب را خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا حریف تدارکاتی مقتدری در نظر دارید یا خیر گفت: بله به دنبال این هستیم تا حریفان پرقدرتی را برای بازی‌های دوستانه انتخاب کنیم. البته همه این تصمیمات بستگی به شرایط تیم‌های مدنظرمان دارد که برنامه‌هایشان به برنامه‌‌هایشان با برنامه‌های ما یکسال هست یا خیر. بعضی جاها تیم ما باید برنامه‌اش را تغییر دهد تا با حریف تدارکاتی یکسان شود.