به گزارش افکارنیوز،

حسین ملاقاسمی با بیان اینکه با پدیده خشونت و اعتراض به راس داوران برخورد خواهد شد،گفت: متاسفانه در حالی که رقابتهای انتخابی تیم ملی با حال و هوای مطلوبی در حال برگزاری بود و تمامی حاضران در سالن مسابقات شاهد پیکارهای جذاب و دیدنی بودند، برادران عبدولی در چندین مورد باعث حاشیه و درگیری شدند که این موضوع به هیچ عنوان قابل چشم پوشی و گذشت نیست.

وی تصریح کرد: تکرار درگیری‌ها و رفتارهای تند و اعتراض آمیز از سوی سعید، سامان و کرامت عبدولی به گونه ای شد که دیگر فرنگی کاران هم به محض کوچکترین برخورد و تردید در داوری به خودشان اجازه درگیری و اعتراض می دادند و در واقع نوعی خشونت طلبی را در رقابتهای انتخابی باب کردند. متاسفانه برخی از کشتی گیران ما به این قبیل رفتارها عادت کرده اند و به محض اینکه شرایط باب میل آنها نباشد با ایجاد درگیری و زد و خورد، همه چیز را بر هم می زنند.

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی افزود: مطمئنا با ادامه این روند دیگر سنگ رو سنگ بند نخواهد شد و هر کشتی گیری به خود اجازه می دهد تا با حریف یا داور درگیر شود. فدراسیون کشتی و شورای فنی با جدیت با این مساله برخورد خواهد کرد و مطمئن باشید هیچ اغماض و چشم پوشی نسبت به این تخلفات نشان نخواهد داد.

ملاقاسمی در پایان ادامه داد: روح ورزش و به ویژه ورزش کشتی هیچگاه چنین رفتارهایی را نمی پذیرد. مردی و مردانگی به آن است که هنگام شکست هم به حریف و داور احترام گذاشت و اخلاق مدار ماند. اینکه یک کشتی گیر با هر تلنگر و شکستی به خود اجازه دهد که کار را به درگیری فیزیکی بکشد و به همه بی احترامی کند.

در دومین روز از رقابتهای انتخابی تیم‌های ملی کشتی فرنگی ، سعید عبدولی و ایمان انصاری در دور دوم وزن ۸۷ کیلوگرم به مصاف هم رفتند که این دیدار از ابتدا با ضربات سر عبدولی به صورت حریف همراه بود. این روند تا جایی ادامه یافت که دو فرنگی کار، کشتی را کنار گذاشته و به زد و خورد با یکدیگر پرداختند. درگیری تا حدی بود که ماموران انتظامی وارد عمل شدند و این دو رقیب را از تشک خارج کردند، اما این پایان کار نبود و درگیری این دو کشتی گیر در کنار تشک و سالن گرم سالن شهدای هفتم تیر و حتی خیابان مجاور سالن هم ادامه داشت. با توجه به این حواشی، کشتی نیمه کاره ماند و هر دو کشتی‌گیر با رأی کمیته داوران دیسکالیفه و از ادامه مسابقات اخراج شدند.