به گزارش افکارنیوز،

امیر حاج‌رضایی در رابطه با بازی پرسپولیس و الجزیره امارات که فردا (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد اظهار داشت: پرسپولیس در بازی رفت مرتکب اشتباهات فاحشی شد، چه از نظر اشتباهات گروهی و چه از نظر اشتباهات ساختاری. به نظر من پرسپولیس بعد از شکست در دربی تهران، نتوانست به روند خوب خود برگردد.

وی ادامه داد: پرسپولیس در بازی‌های پایانی فصل به جز بازی با سپیدرود نتوانست آن تیمی باشد که همه از آن انتظار داشتند و همانطور که دیدید در چند باز آخر فصل آنها سه شکست و یک تساوی به دست آوردند. با این حال با درایتی که برانکو دارد، این تیم می‌تواند به راحتی از سد الجزیره امارات عبور کند.

کارشناس فوتبال ایران افزود: من قبلا بازی تیم الجزیره امارات را مقابل تراکتورسازی دیده بود و آنها یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های امارات در آسیا هستند و در جدول لیگ خود هم تیم هفتم جدول هستند. من نگران صعود پرسپولیس نیستم، نکته‌ای که پرسپولیسی‌ها باید به آن توجه داشتند این است که نباید آن‌ها فقط به این تک بازی مقابل الجزیره تمرکز داشته باشند، آنها باید به ادامه راه شان در لیگ قهرمانان و لیگ هجدهم هم فکر کنند، چون هنوز تکلیف پنجره نقل و انتقالاتی این تیم مشخص نشده است.

حاج رضایی همچنین درباره بازی برگشت استقلالذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا نیز اظهار داشت: این بازی غیرقابل پیش بینی است و هر دو تیم شانس زیادی برای برتری نسبت به هم ندارند، چون تک گل و برد ذوب آهن در اصفهان نمی‌تواند تعیین کننده صعود آنها باشد. استقلالی‌ها هم نمی‌توانند دلخوش این باشند که نتیجه بازی رفت را با حمایت تماشاگرانشان جبران خواهن کردد، چون در روی نیمکت تیم حریف‌شان مربی کاربلدی همچون امیر قلعه نویی نشسته است.

وی در پایان صحبت هایش گفت: با این تفاسیر  فکر می‌کنم در بازی‌های نمایندگان‌مان در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شانس پرسپولیس برای صعود بسیار زیاد است و بابت صعود پرسپولیس نگرانی وجود ندارد اگر آنها در ساختار دفاعی شان خوب کار کنند، مشکلی در این زمینه وجود ندارد. در بازی استقلال – ذوب آهن، شانس هر دو تیم برای صعود ۵۰ -۵۰ است و نمی‌توان این بازی سخت را پیش بینی کرد.