به گزارش افکارنیوز،

با توجه به دیدار استقلال و ذوب آهن در چارچوب رقابت هاى لیگ قهرمانان آسیا در همین راستا باشگاه ذوب آهن اعلام کرد که نباید یکی از کارکنان باشگاه استقلال به عنوان همکار ناظر AFC در در این دیدار حضور داشته باشد و این مساله خلاف مقررات است.

مسئولان باشگاه ذوب آهن اعلام کردند ،افضلی که از سوی فدراسیون فوتبال برای حضور در کادر اجرایی و برگزاری این مسابقه انتخاب شده است از کارمندان استقلال هست.

در همین راستا استقلالى ها هم در نظر دارند از مسئولان فدراسیون فوتبال بخواهند که افضلى را تغییر و فرد دیگرى را جایگزین او کنند.

گفتنى است افضلى روابط بین المللى باشگاه استقلال و یکى از نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا به شمار مى آید.

مجبور شدیم در اصفهان با خودروی شخصی و تاکسی راهی فرودگاه شویم 

نصراله عبداللهى سرپرست باشگاه استقلال تهران در همین خصوص گفت : باید بگویم افضلى نه داور ،نه نماینده داورى و نه ناظر بازى است .با این  حال قرار  شد باشگاه استقلال با تایید افتخارى از فدراسیون فوتبال بخواهد تا افضلى در بازى روز سه شنبه به عنوان نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار ندهد تا بهانه اى دست حریف نباشد .افضلى یکى از بهترین کارمندان باشگاه استقلال و روابط بین الملل باشگاه است که از او مى خواهیم در بازى روز سه شنبه انصراف خود را از نماینده کنفدراسیون بودن اعلام کند.

عبداللهی افزود:افضلى بارها به عنوان نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا  از طرف فدراسیون فوتبال در مسابقات حضور داشته است  و کار خود را به خوبی بلد است .من تعجب مى کنم باشگاه ذوب آهن چگونه پیش از بازى اعلامیه صادر مى کند .در صورتى که همین باشگاه هنگام بازگشت کاروان استقلال از اصفهان از در اختیار گذاشتن اتوبوس در اختیار باشگاه ما خود دارى کرد و ما مجبور شدیم براى رفتن به فرودگاه و ریکاورى با خودروى هاى شخصى و تاکسى خودمان را برسانیم.

سرپرست باشگاه استقلال در پایان  بیان کرد :با شرایط پیش آمده از سوى باشگاه ذوب آهن هیچ أعتراض و یا گزارشى را در رسانه ها منعکس نکردیم اما به نظرم باشگاه ذوب آهن قبل از برگزارى بازى دنبال بهانه جویى است