به گزارش افکارنیوز،

 استقلالی‌ها که باید سه‌شنبه این هفته در ورزشگاه آزادی به میدان بروند به نوعی قرار است آخرین مسابقه این فصل خود را هم در تهران برگزار کنند. روز گذشته و در ابتدای تمرین بار دیگر وینفرد شفر با بازیکنان تیمش حرف زد. او که عادت دارد با تک‌تک بازیکنان درباره مسائل فنی آنها حرف بزند با توجه به موضع حرف‌هایش ترجیح داد آن را بین جمع و با همه آنها در میان بگذارد.

او پیش از هر چیز به فصلی اشاره کرد که تا امروز در آن مشغول بازی هستند. شفر گفت: «تا امروز هر اتفاقی در این لیگ رخ داده گذشته و ما فقط یک 90 دقیقه تا پایان راهی که با هم تا اینجا آمدیم فاصله داریم. لیگ، جام‌حذفی و آسیا همه در حکم مسابقاتی بودند که ما باید آنها را پشت ‌سر می‌گذاشتیم که دو تورنمنت آن تمام شد و فقط یکی باقی ‌مانده است».

شفر که از هفته هشتم هدایت تیم استقلال را پذیرفت و از دیدار نهم مقابل فولاد تیم را ارنج کرد در آستانه آخرین بازی استقلال در فصل فوتبالی 97-96 به یک موضوع مهم اشاره کرد. او گفت هر اتفاقی تا اینجا رخ داده تمام شده و ما در مهم‌ترین دیدار به آخرین مسابقه‌مان هم رسیده‌ایم.

شفر با اشاره به اینکه بازی آخر در تهران برگزار می‌شود، گفت: «این اتفاق خوبی است که در یک شب هم می‌توانیم جشن صعود به دور بعد لیگ قهرمانان آسیا را برپا کنیم و هم می‌توانیم در شب شیرینی با هواداران‌مان خداحافظی کنیم که لااقل تا دو، سه ماه بعد که دیگر در آزادی بازی نداریم خاطره خوشی برای‌شان بسازیم». بازیکنان استقلال که مستقیم در چشمان شفر نگاه می‌کردند زیر لب با ذکر واژه «ان‌شاءا...» ابراز امیدواری کردند نتیجه لازم را بگیرند.

کاملاً مشخص است استقلالی‌ها انگیزه‌های زیادی برای دیدار برگشت مقابل تیم امیر قلعه‌نویی دارند و احتمالاً در آخرین شب دیدار با هواداران‌شان در استادیوم آزادی (تا فصل بعد) اتفاقات مهمی رخ خواهد داد.