به گزارش افکارنیوز،

میلاد زکی‌پور از اینکه فصل بدی را پشت ‌سر گذاشته، از خودش راضی نبود. با این حال بیش از اینکه به فکر خودش باشد، به بازی برگشت با ذوب‌آهن فکر می‌کرد. او در گفت‌وگویی درباره مسائل روز تیم استقلال حرف زد.

*پیش‌بینی‌ات از بازی برگشت چیست؟

کار سختی داریم. روی نیمکت تیم حریف امیر قلعه‌نویی نشسته که هم استقلال را خوب می‌شناسد و هم می‌داند در این قبیل بازی‌های حذفی چطور تیمش را به زمین بفرستد. البته یک اتفاق بد دیگر هم برای ما رخ داد... 

*...  چه اتفاقی؟

اینکه در آن دیدار دو تا مصدوم دادیم که از نفرات اصلی تیم ما بودند. در کل شرایط ما سخت است ولی همه اعضای تیم همقسم شده‌اند که در دیدار برگشت و با کمک طرفداران‌مان برنده شویم و به دور بعد برسیم. ان‌شاءا... ابراهیمی هم به شرایط بازی برگردد.

* چرا در اصفهان مساوی نگرفتید؟

در بازی رفت واقعاً بدشانسی آوردیم. توپ داریوش به تیر خورد و دروازه‌بان آنها هم همه توپ‌ها را دفع کرد. این موقعیت‌ها در نیمه اول بیشتر بود و می‌توانستیم بازی برگشت را تشریفاتی کنیم ولی روی دور بدشانسی بودیم. نتیجه یک بر صفر خیلی بد بود. اگر خدای نکرده در دیدار برگشت یک گل بخوریم، باید سه تا بزنیم. کار سخت است ولی خب همه تیم برای این دیدار انگیزه دارند.

* درباره اتفاقی که برای داریوش افتاد، حرفی نداری؟

واقعاً تلخ بود. شاید من یا هر یک از دیگر بازیکنان تیم جای او بودیم و این اتفاق برای ما رخ می‌داد. خیلی برایش ناراحت شدم. او فوتبالیست فوق‌‌‌العاده خوبی است که اگر تا آخر در میدان حضور داشت، می‌توانست گل بزند. یک توپ هم به تیر زد. امیدوارم هرچه زودتر بتواند به شرایط بازی برگردد و باز هم با بازی‌های خوبش در کنار تیم باشد.

* فکر می‌کنی بازی به پنالتی بکشد؟

ممکن است. البته ما در بازی دو گل می‌زنیم و با حمایت هواداران‌مان برنده می‌شویم.