به گزارش افکارنیوز،

وی افزود: اگر امید ابراهیمی و تیام به بازی برگشت برسند فکر می‌کنم استقلال شانس زیادی برای پیروز شدن داشته باشد. قطعاً هواداران خوب استقلال هم ورزشگاه را پر خواهند کرد. البته بدون اینکه ترقه‌ای به میدان پرتاب شود. با توجه به شرایطی که استقلال دارد به نظر من پیروزی استقلال و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی به نفع فوتبال ایران است. اگر استقلال و پرسپولیس بتوانند در مرحله یک چهارم حضور داشته باشند شانس موفقیت‌شان نسبت به تیم‌های دیگر بیشتر است و این به سود فوتبال ایران خواهد بود.

فلاحت‌زاده با اشاره به شرایط فنی ذوب‌آهن گفت: این مسابقه بازی مرگ و زندگی است و بازیکنان استقلال هرچه در توان دارند باید به کار بگیرند. ما در لیگ همراه با گسترش فولاد مقابل ذوب‌آهن بازی کردیم در آن مسابقه هم در دقیقه ۹۳ روی یک ضربه کرنر گل خوردیم و ۳ امتیاز را از دست دادیم. به نظر من ذوب‌آهن فوتبال خلاقی بازی نمی‌کند آنها بیشتر به دنبال ضربات کاشته و شروع مجدد و پرتاب اوت هستند. بیشتر بازیکنان ذوب‌آهن بین یک متر و ۹۰ تا دو متر قد دارند به طوری که فیروز کریمی در بازی با ذوب‌آهن به شوخی به امیر قلعه‌نویی گفت انگار تیم بسکتبال و والیبال درست کرده‌اید همه بازیکنانت بلندقامت هستند.

وی تأکید کرد: استقلال با کارهای گروهی بسیار خوب عمل می‌کند و استقلال بعد از رفتن منصوریان و آمدن شفر فوتبال جذابی را ارائه می‌دهد و در صورتی که تیام در بازی فردا حضور داشته باشد استقلال برنده خواهد شد.