به گزارش افکارنیوز،

مجید نامجومطلق درباره بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، اظهار داشت: این بازی یکی از حساس‌ترین بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در این مرحله است. با توجه به اینکه بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، استقلال می‌تواند نتیجه یک بر صفر در دیدار برگشت را جبران کند.

وی افزود: به نظر من استقلال با آمدن شفر و تغییراتی که در این تیم این مربی آلمانی ایجاد کرده، تیم بسیار آماده و سرحالی نشان داده و می‌تواند در دیدار فردا نتیجه بازی رفت را جبران کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال درخصوص مصدومان تیم استقلال که آیا غیبت آنها برای بازی با ذوب آهن مشکل ساز خواهد بود، گفت: به نظر من مصدومیت شجاعیان و امید ابراهیمی بد موقعی رقم خورد و آنها می‌توانستند برای استقلال مثمرثمر باشند، اما فکر می‌کنم به احتمال فراوان تیام به بازی فردا برسد و مشکلی بابت بازی کردن نداشته باشد. در این چند بازی که در غیاب تیام از استقلال دیدیم، شاهد بودیم که مهاجمان این تیم آنطور که باید و شاید نتوانستند از موقعیت‌های به دست آمده نهایت بهره را ببرند.

نامجومطلق در پایان صحبت‌هایش اظهار داشت: ذوب‌آهن هم تیم بسیار خوبی است و آنها بازی رو به جلویی ارائه می‌دهند و تیم با کیفیتی هستند. بازیکنان ذوب آهن از نظر فیزیکی روی فرم خوبی قرار دارند و در ضربات ایستگاهی و شروع مجدد هم بسیار عالی کار می‌کنند که استقلالی‌ها باید خیلی مراقب ضربات ایستگاهی ذوب آهن باشند و باید پرسینگ را از زمین حریف انجام دهند. تا مهاجمان ذوب آهن فاصله داشته باشند با محوطه جریمه استقلال و نتوانند از بازی مستقیم نهایت استفاده را ببرند.