به گزارش افکارنیوز،

امید ابراهیمی در جریان دیدار تیم های استقلال و ذوب آهن به شدت آسیب دید و میزان این آسیب دیدگی به حدی بود که وی تمام طول هفته را به جای تمرین به فیزیوتراپی و درمان مشغول شد. استقلالی ها و به خصوص شفر امیدوار بودند که ابراهیمی به دیدار برگشت مقابل ذوب آهن برسد. اتفاقی که به خاطر شدت مصدومیت رخ نمی دهد. 

امید ابراهیمی بعد از ظهر امروز به اردوی آبی ها ملحق شد. البته نه برای اضافه شدن به جمع بازیکنانی که قرار است مقابل ذوب آهن بازی کند. بلکه برای دیدار و گفتگو با شفر. باوجود همه تلاشهایی که برای بازگرداندن ابراهیمی انجام شد، این بازیکن به شرایط مسابقه نرسید و بازی کردن او مقابل ذوب آهن با ریسک بالایی همراه است که می‌تواند میزان آسیب دیدگی او را تشدید کرده و مدت درمانش را آنقدر طولانی که حتی منجر به از دست رفتن جام جهانی شود.

به این ترتیب شفر باید تیمش را در حالی آماده مسابقه با ذوب آهن نماید که قادر به استفاده کردن از امید ابراهیمی در ترکیب تیمش نیست. 

دیدار دو تیم استقلال و ذوب آهن از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان از ساعت ۲۰:۴۵ فردا در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. دیدار رفت دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود ذوب آهن به اتمام رسید.