به گزارش افکارنیوز،

تن کاته بعد از شکست ۲ بر یک مقابل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری گفت:۸۹ دقیقه به چیزی که می‌خواستیم نزدیک بودیم.

*خوب تعویض کردیم و مساوی شدیم

وی ادامه داد: فکر می‌کنم خیلی خوب دفاع کردیم. منظم و مرتب دفاع کردیم و بعد ازگلی که خوردیم، تاکتیک مان را عوض کردیم و یک مهاجم آوردیم و به سرعت به نتیجه رسیدیم و بازی یک بر یک شد.

* روی صحنه غیر ورزشی گل خوردیم

وی افزود: نتوانستم از فضای ایجاد شده در پشت مدافعان استفاده کنیم. توپ های زیادی پشت دفاع پرسپولیس انداختیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. سخت است که اینگونه بازنده شویم بخصوص اینکه از روی صحنه ای گل خوردیم که خیلی ورزشی نبود! توپ را به خاطرمصدومیت به اوت زدیم اما شماره ۲ پرسپولیس توپ را به ما پس نداد.

*به بازیکنان الجزیره افتخار می‌کنم

کاته تاکید کرد: فکر می‌کنم این دلیل بی تجربگی تیم ما بود. خیلی به بازیکنانم افتخار می‌کنم. در این فضای فوق العاده و وقتی در حضور نزدیک به ۱۰۰ هزار تماشاگر مقاومت می کنید خوب است. بازیکنان جوانی داریم که فکر می‌کنم خیلی خوب بازی کردند و آنها شایسته تقدیر هستند.

*پرسپولیس مستحق صعود بود

وی افزود: پرسپولیس هم مستحق صعود بود. ما هم به صعود نزدیک بودیم. در نشست خبری دیروز هم گفتم در بازی امروز گل می‌زنیم. قبل از اتمام بازی دروازه بان شما یک مهار فوق العاده داشت و می ‌توانستیم گل دوم را هم بزنیم. به هر حال برای ما سخت است و نزدیک به صعود بودیم؛ اما با مهار آن توپ بازیکنان ما نا امید شدند. به پرسپولیس تبریک می‌گویم و برایشان ارزوی موفقیت می‌کنم.

* سوپرمن بازیکنی مثل مسی و رونالدو است

سرمربی الجزیره در مورد اینکه گفتید سید جلال حسینی سوپرمن نیست گفت: گل خیلی خوبی بود. با این حال با یک اتفاق نمی‌شود در مورد یک بازیکن قضاوت کرد و بگوییم او سوپرمن است. سوپرمن بازیکنی مثل مسی و رونالدو است.