به گزارش افکارنیوز،

سید جلال حسینی بعد از برتری پرسپولیس مقابل الجزیره امارات در پاسخ به این سوال که سرمربی حریف شما را سوپرمن خطاب کرده بود و نظرت در این مورد چیست؟ گفت: این کلمه‌ای بود که مربی آنها به کار برد و ای کاش این کار را نمی‌کرد و این حرف را نمی‌زد. الجزیره یک تیم حرفه‌ای بود و روی ضد حملات برنامه داشت.

وی افزود: مدت‌ها بود در فوتبال آسیا وقت‌کشی و اینجور مسائل را نمی‌دیدیم اما امروز متأسفانه شاهد این اتفاق بودیم هرچند اینها باعث نمی‌شود از نقش هواداران صحبت نکرد و نمی‌دانم چگونه از آنها تشکر کنم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مشکلاتی که برای فصل آینده در این تیم ممکن است به وجود بیاید، گفت: طبیعتاً خیلی مشکل داریم، تمدید بازیکنان هست و از سوی دیگر نمی‌توانیم بازیکن بگیریم، به نظرم کسانی که این کار را با پرسپولیس کردند باید الان جوابگو باشند.

وی افزود: مهمترین مسئله این است که تیم‌های رقیب ما مثل الدحیل، العین، الاهلی و حتی ذوب‌آهن یا استقلال تیم‌هایی هستند که قدرتمند محسوب می‌شوند و می‌توانند بازیکن جدید هم جذب کنند اما ما نمی‌توانیم. کاش مسئولان طوری برنامه‌ریزی می‌کردند که ما ضربه نخوریم. وقتی استادیوم پر می‌شود طبیعتاً ما باید پاسخگوی مردم باشیم و برای شما مثال می‌زنم که سال گذشته ما با الهلالی بازی کردیم که ۸ بازیکن خارجی داشت و همگی آنها جزء بهترین‌های آسیا بودند. الدحیل قطر ۲۵ بازیکن خارجی دارد و ما باید به مصاف این تیم‌ها برویم. شما ببینید ما با ۱۸ بازیکن همه بازی‌ها را بازی می‌کنیم و همین باعث می‌شود به بازیکنان فشار بیاید. مصدومیت ربیع‌خواه نمونه این اتفاقات است، فقط امیدوارم در مرحله بعد قرعه ما به شکلی باشد که باز هم بتوانیم در ایران بازی کنیم.

خبرنگاری گفت که ظاهراً در جشن قهرمانی ناراحتی‌هایی به خاطر پاداش‌ها و اینگونه مسائل مطرح شد که حسینی پاسخ داد: شما در مورد این صحبت‌ها درست می‌گویید اما همین هم جای تشکر دارد. سال گذشته همین مقدار پاداش هم به ما داده نشد که به خاطر یکسری مسائل و اتفاقات برنامه‌ریزی شده بود.

وی در پایان در واکنش به صحبت‌های یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه امشب کاری کردی که سرمربی الجزیره دیگر از کلمه سوپرمن استفاده نکند، گفت: نه، این صحبت را مطرح نکنید.