به گزارش افکارنیوز،

پس از اینکه تیم فوتبال سپاهان فصل گذشته را با رتبه ضعیف ۱۴ به پایان رساند و انتظارات هواداران خود را برآورده نکرد حالا این باشگاه به دنبال جبران ناکامی فصل قبل است.

تیم فوتبال سپاهان فصل گذشته با کرانچار و منصور ابراهیم‌زاده نتوانست فصل خوبی را سپری کند و در اواخر لیگ هفدهم این تیم خطر سقوط به لیگ یک را احساس می‌کرد. لیگ هفدهم در نهایت با همه پستی و بلندی‌هایش برای سپاهانی‌ها، در نهایت با رتبه چهاردهم به پایان رسید و همین امر باعث شد که مدیران این باشگاه به فکر تغییر و تحول در تیمشان بروند.

مسئولان باشگاه سپاهان که اصلا از تیم‌شان در فصل گذشته راضی نبودند، با تغییر سرمربی خود دست به تغییرات گسترده‌ای زدند. این باشگاه ابتدا امیر قلعه‌نویی سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان که با این تیم توانست نتایج خوبی کسب کند را جذب کرد. قلعه‌نویی در فصل گذشته ذوبی‌ها را تا رتبه دوم جدول رده بندی لیگ برتر بالا آورد و این تیم نایب قهرمان لیگ هفدهم شد. همچنین ذوبی‌ها در فصل گذشته با هدایت قلعه نویی به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیدند. 

مدیران باشگاه سپاهان با توجه به اینکه توانستند قلعه نویی را راضی به حضور در این تیم کنند، حالا به دنبال جذب بازیکنان مدنظر این مربی هستند. مدیران این باشگاه موفق شدند در یک هفته اخیر با ۴ بازیکن به نام‌های پیام نیازمند، محمد ایران‌پوریان، کی‌روش استنلی و ابراهیم صالحی به توافق برسند و با آنها قرارداد امضا کنند. 

البته این ۴ بازیکن به احتمال زیاد تنها بازیکنانی نیستند که به سپاهان می‌روند و این باشگاه چند خرید دیگری هم خواهد داشت. بازیکنانی مانند خالد شفیعی،محسن مسلمان و... از جمله بازیکنانی هستند که انتظار می‌رود به زودی با سپاهان قرارداد امضا کنند. 

نکته جالب توجه در بین این نام‌ها این است که هیچکدام از این بازیکنان به جز پیام نیازمند، سن‌وسال پایینی ندارند و البته جزو بازیکنان طراز اول فوتبال ایران هم محسوب نمی‌شوند و به نظر نمی‌رسد برای این که سپاهان دوباره به روزهای اوجش برگردد بتوانند مثمرثمر باشند.

بنابراین باید دید باشگاه سپاهان با توجه به خرید این 4 بازیکن، می‌تواند به هدف فصل آینده خود که قهرمانی در لیگ برتر است دست پیدا کند یا خیر.