به گزارش افکارنیوز،

مدافع رئال مادرید ستاره پرتغالی را مالک تیم اسپانیایی نمی داند و رییس باشگاه را تصمیم گیرنده برای امضای قرارداد با بازیکن عنوان کرد.

مارسلو در یک نشست خبری در اردوی برزیل درباره حضور نیمار در رئال مادرید و تاثیرش بر جدایی احتمالی کریستیانو رونالدو از این تیم صحبت کرد. مدافع برزیلی گفت: رونالدو مالک رئال مادرید نیست. اگر رییس باشگاه بخواهد با بازیکنی قرارداد امضا کند، آن کار را انجام خواهد داد. چرا در حضور رونالدو، نیمار نتواند در مادرید بازی کند؟ همه بازیکنان می خواهند رونالدو بماند. همچنین درهای مادرید همیشه به روی نیمار باز است چون این تیم به دنبال بهترین های دنیاست. نیمار روزی در مادرید بازی خواهد کرد.

بازیکن مادرید در ادامه اظهار کرد: هنوز نفهمیدم بر چه اساسی به یک بازیکن توپ طلا می دهند، به خاطر جام های کسب شده، عملکرد در یک فصل یا سطح یک بازیکن. همه چیز بستگی به آرا دارد. هر بازیکنی که رای بیشتری داشته باشد برنده توپ طلا می شود. برای من بهترین بازیکن کنونی جهان رونالدو است و نیمار نیز مانند رونالدو برای من است.

مدتی است که از سرخیو راموس به خاطر رفتارش در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر لیورپول انتقاد می شود. اغلب افراد  او را به خاطر آسیب دیدگی محمد صلاح و ضربه به کاریوس سرزنش می کنند. مارسلو در این رابطه گفت: از ۱۲ سالگی راموس را می شناسم و برای مردم کسل کننده است که یک تیم برای سه سال پیاپی قهرمان لیگ قهرمانان شود. به همین خاطر همه درباره دروازه‌بان صحبت می کنند که چگونه آن گل ها را دریافت کرد. باید سه قهرمانی مادرید را به خاطر شایستگی که داشت ارزشمند دانست اما بیش از همه روی اشتباه‌های دروازه‌بان تمرکز شد تا روی سه گل مادرید. همه تقصیرها بر گردن دروازه‌بان افتاد.