به گزارش افکارنیوز،

بنا بر گفته سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا، ممکن است مدافع راست ماتادور‌ها به علت مصدومیت همسترینگ دو بازی ابتدایی جام جهانی ۲۰۱۸ را از دست بدهد.

سرمربی تیم ملی اسپانیا، ژولیان لوپتگی معتقد است دنی کارواخال در جام جهانی بازی خواهد کرد، اما دو بازی ابتدایی گروه ب. را از دست خواهد داد. اسپانیا در جام جهانی به ترتیب با پرتغال، ایران و مراکش بازی خواهد کرد.

مدافع راست تیم فوتبال رئال مادرید که در پیروزی ۳ بر یک این تیم در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل تیم فوتبال لیورپول مصدوم شد هنوز به شرایط ایده آل نرسیده، اما اعضای تیم ملی را در راه جام جهانی همراهی می‌کند.

اسپانیا باید در اولین بازی خود در سوچی به مصاف پرتغال برود و لوپتگی از پیشرفت بازیکن ۲۶ ساله خود راضی به نظر می‌رسد. وی در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل تونس گفت: باید او را کمی عقب نگاه داریم، اما مطمئنم که به موقع آماده خواهد شد. نمی‌خواهیم این مصدومیت باعث از دست رفتن میزان آمادگی او شود. هنوز نمی‌دانم که به بازی اول و دوم می‌رسد یا نه، اما او آماده خواهد بود.

سرجیو بوسکتس، که در رقابت‌های سال ۲۰۱۰ با اسپانیا قهرمان شد، تساوی یک بر یک این تیم مقابل سوئیس را به علت بیماری از دست داد. با این حال، لوپتگی انتظار دارد هافبک بارسلونا به بازی دوستانه در کراسنودار برسد. وی در این باره افزود: سرجیو خیلی خوب ریکاوری کرده است. اگر اتفاق خاصی نیافتد، او فردا بازی خواهد کرد.