به گزارش افکارنیوز،

یونس دلفی، بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال خوزستان از سال گذشته مورد توجه بسیاری از تیم‌های لیگ برتری قرار گرفته است. این بازیکن تلاش زیادی کرد که از طریق مدیربرنامه‌های خود، فوتبالش را در خارج از کشور ادامه دهد، اما به نتیجه‌ای نرسید. دلفی حتی قرار بود در تمرینات تیم آیندهوون هلند هم شرکت کند که در این زمینه نیز توفیقی پیدا نکرد.

استقلال از جمله تیم‌هایی است که از سال گذشته به دنبال جذب دلفی بوده. هواداران این تیم بارها از مسئولان باشگاه خواسته‌اند که این بازیکن را جذب کنند، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است. استقلالی‌ها قصد دارند با دلفی قرارداد بلند مدت ببندند، اما مدیربرنامه‌های این بازیکن اعلام کرده است که دلفی را به اروپا می‌برد و اگر این اتفاق نیفتاد، تنها یک سال و آن هم با قراردادی 400 میلیون تومانی به استقلال می‌آورد.

مسئولان باشگاه استقلال هم بر این باورند که اگر دلفی را با این شرایط جذب کنند و او سال بعد بخواهد جدا شود، هواداران فشار می‌آورند که چرا این‌گونه با او قرارداد بسته شده است که به راحتی به تیمی دیگر برود. با این شرایط ماجرای انتقال امید نورافکن، کاوه رضایی و ... دوباره تکرار می‌شود و شاید مسئولان باشگاه مقابل هواداران قرار بگیرند. بنابراین، موضوع استقلالی نشدن دلفی تا امروز عملی نشده است.

مسئولان استقلال تأکید دارند قرارداد محکمی با دلفی که بازیکن آینده‌داری است، بسته شود که نه باشگاه ضرر کند و نه بازیکن.