به گزارش افکارنیوز،

ملی پوشان فوتبال پرتغال که برای حضور در بازی‌های جام جهانی شب گذشته وارد مسکو شده بودند، ظهر امروز نخستین جلسه تمرینی را در کمپ ساترن با حضور پُر شمار خبرنگاران، عکاسان و تماشاگران برگزار کردند که بیشتر از هر موضوع خاص یا بازیکنان این تیم، کریستیانو رونالدو مورد توجه قرار داشت و صحبت از او بود.

رونالدو  که با قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا روحیه مضاعفی قبل از جام جهانی گرفته، از شروع تمرین امروز تیم ملی پرتغال با انگیزه فراوانی تمرین کرد و در کارهای خود جدیت نشان می‌داد، اما از اینکه نخستین تمرین آنها در روسیه برابر تماشاگران برگزار می‌شد، چندان رضایت نداشت چراکه معتقد بود این مسئله روی تمرکزشان تاثیر می‌گذارد.

اما فوق ستاره و کاپیتان تیم ملی پرتغال با وجود این مسائل و حتی توپی که با عصبانیت به بیرون از کمپ ساترن شوت کرد، دست از کارهای نمایشی و جذاب خود بر نمی‌داشت و نگاه‌های بیشتری را به پاهای خود دوخته بود.

رونالدو که جنب و جوش زیادی در نخستین جلسه تمرینی پرتغال داشت، در بازی درون تیمی که در یک نیمه از زمین برگزار شد، ابتدا در مرکز زمین کارش را آغاز کرد ولی خیلی زود به سمت راست که پست تخصصی او است و بیشتر در آن سمت برای پرتغال و رئال مادرید بازی می‌کند، رفت و گل‌های زیادی به شکل‌های مختلف به ثمر رساند.

بیشترین کاری که رونالدو انجام می‌داد و مورد پسند عکاسان قرار می‌گرفت و تشویق تماشاگران را نیز به همراه داشت، حرکات تکنیکی و سر توپ زدن‌های ناگهانی او در حین سرعت و جریان بازی بود که تصاویر آن را در زیر می‌بینید: