به گزارش افکارنیوز،

امید ابراهیمی در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان درباره شرایط فعلی خط هافبک تیم ملی و مصدومیت خودش اظهار داشت: ابتدا باید بگویم که خوشحالم از اینکه افتخار همراهی تیم ملی ایران به‌عنوان بازیکن در جام جهانی را دارم. از روز اولی که به اردو آمدیم من شرایطم خوب بوده، مصدومیتم برطرف شده است و کامل در تمرینات بوده‌ام. هم من و هم تمام بازیکنان تیم ملی آماده هستیم. البته کادرفنی تصمیم می‌گیرد چه من و چه بازیکنان دیگر کدام‌یک بازی کنیم، اما همه بازیکنان تلاش‌شان این است که به تیم ملی کمک کنند.

وی درباره نتیجه دیدار دوستانه اسپانیا مقابل تونس و امیدواری کادرفنی و بازیکنان برای کسب نتیجه مناسب مقابل این تیم و البته پرتغال و مراکش گفت: الان فینال اول‌مان بازی با مراکش است که باید بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم. بعد از آن به اسپانیا و پرتغال فکر می‌کنیم. زیبایی فوتبال هم غیرقابل پیش‌بینی بودن آن است. قطعاً هر تیمی که تمرکز لازم را داشته باشد موفق می‌شود. ما هم همه تلاش‌مان را می‌کنیم که نماینده خوبی برای مردم کشورمان باشیم.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان درباره این موضوع که مردم انتظار انجام بازی‌های خوب از تیم ملی را دارند، خاطر نشان کرد: ما همیشه سعی کردیم که بهترین عملکردمان را در مسابقات داشته باشیم و مطمئناً مردم هم دوست دارند که تیم ملی‌شان موفق باشد. ان‌شاءالله با حمایتی که مردم می‌کنند بتوانیم بازی‌هایی را انجام دهیم که در خور نام ایران باشد و هواداران را سرافراز کنیم.

ابراهیمی در پاسخ به این سؤال که «اگر در بازی اول مقابل مراکش نتیجه نگیریم شاید امید صعودمان از بین برود، شما در این شرایط از هواداران چه انتظاری دارید؟»، گفت: هنوز بازی‌ها شروع نشده است و ما به اما و اگر فکر نمی‌کنیم. ما تمام تمرکزمان روی بازی اول مقابل مراکش است و تا بازی آخر با انرژی مثبت جلو می‌رویم و امیدوار هستیم که نتیجه بگیریم.