به تازگی کریستیانو رونالدو فوق ستاره باشگاه رئال مادرید و تیم ملی پرتغال اعلام کرده است که آینده فوتبال باشگاهی خود را پس از مسابقات جام جهانی 2018 روسیه مشخص خواهد کرد و این کلام او پس از فینال لیگ قهرمان فوتبال اروپا ،نقل مجلس بسیاری از تحلیلگران و حاشیه نویسان فوتبال اروپا شده است.حال به بررسی دلایل احتمالی خروج این بازیکن از رئال مادرید می پردازیم.

ورود به 33 سالگی و کاهش تعداد جام و گل ها

دلایل خروج کریستاینو رونالدو از رئال مادرید چیست؟

رونالدو چند فصلی از مسابقات فوتبال اروپا است که نتوانسته به همراه تیم رئال مادرید به آن شکوه همیشگی خود برسد و یا در بسیاری از رقابت های خود در مصاف با حریف اصلی خود یعنی لیونل مسی بازنده میدان بوده است.

این بازیکن حالا 33 ساله است و از نظر پرز زمان رسیده است تا مانند ستارگانی همچون کاسیاس ،رونالدو ،زیدان ،بکهام و بسیاری دیگر از این تیم خارج شده و جایگزینی به جای او در این پست قرار گیرد.رونالدو در این فصل در 2 موضوع نیز ناکام مانده بود.اول جدایی و فاصله از کسب کفش طلای اروپا و باخت این عنوان به تازه وارد هایی همچون محمد صلاح و یا لیونل مسی که دلیل اصلی این موضوع نیز ناتوانی بازیکنان رئال مادرید و یا شانس بد او در ایجاد موقعیت برای گلزنی این ستاره بوده است.

رونالدو در این فصل تنها توانستلیگ قهرمانان اروپا را کسب کند و در فینال این مسابقات نیز در گلزنی ناتوان بود و این موضوع می تواند دلیل اصلی عصبانیت و به دنبال آن خروج او باشد.

نیمار سوگولی جدید فرنتینو پرز در رئال مادرید

دلایل خروج کریستاینو رونالدو از رئال مادرید چیست؟

با ستاره شدن نیمار جونیور در فوتبال اروپا توسط تیم بارسلونا و خروج این بازیکن از جمع آبی اناری های کاتالان ،حالا او به یکی از آرزو های هر تیمی برای خرید، تبدیل شده است.این بازیکن برزیلی با جثه نسبتا ریز اندام خود توانسته جا پای بزرگانی همچون رونالدو و مسی بگذارد و به عنوان نسل بعدی ستارگان فوتبال شناخته شود.

نیمار در تیم پاریس سن ژرمن یکه تازی های بسیاری کرد و توانست در بسیاری از بازی های این تیم گلزنی های فوق العاده را انجام دهد.در ادامه اما باید گفت این بازیکن از آموخته هایی که اصل همبازی بودن او با مسی بوده است، کمال استفاده را می کند و می تواند همانند بسیاری از بازیکنان بارسلونا ،همراه با گلزنی، پاس گل ها و موقعیت های گلزنی فراوانی را ایجاد کند.

از همه مهم تر نیز سن کم نیمار جونیور نسبت به دیگر ستارگان فوتبال اروپا است و یکی از گزینه های علاقه فرنتینو پرز،رئیس باشگاه رئال مادرید نیز محسوب می شود.