به گزارش افکارنیوز،

جرارد پیکه، مدافع تیم ملی فوتبال اسپانیا در جریان سومین جلسه تمرین آماده سازی تیمش پیش از آغاز جام جهانی 2018 روسیه که امروز(دوشنبه) در کمپ کراسنودار برگزار شد آسیب دید و زودتر از سایر بازیکنان محل تمرین را ترک کرد. 

شاگردان خولن لوپتگی که روز گذشته استراحت کردند از ساعت 10:20 امروز در گرمای شدید شهر کراسنودار تمریناتشان را برگزار کردند. دنی کارواخال در این جلسه تمرین غایب بود و بازیکنان لاروخا پس از صحبت های سرمربی تیم ملی اسپانیا تمرینشان را آغاز کردند.

بازیکنان حریف تیم ملی ایران پس از انجام دادن تمرینات بدنی به بازی درون تیمی مشغول شدند که در زمان برگزاری این بخش از تمرین جرارد پیکه آسیب دید و نتوانست در ادامه بازی شرکت کند.

بیشتر بخوانید:

پیکه که برای دریافت توپ از دیه گو کاستا تلاش می کرد تعادل خود را از دست داد و از ناحیه زانوی پای چپ دچار آسیب دیدگی جزئی شد تاپیش از اتمام این تمرین همراه با داوید سیلوا تمرین تیمی اش را ترک کرده و به انجام دادن تمرینات سبک تر مشغول شود.

البته مدافع تیم بارسلونا در پایان تمرین به لوپتگی اعلام کرد آسیب دیدگی اش جدی نیست و مشکلی برای همراهی ماتادورها در نخستین بازی این تیم در جام جهانی 2018 روسیه مقابل پرتغال ندارد.