به گزارش افکارنیوز،

جانی اینفانتینو در خلال نشست اعضای کنفدراسیون آمریکای شمالی، مرکزی و کارائیب (کونکاکاف) در مسکو گفت: به تمامی تیم‌های راه‌یافته به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از منطقه کونکاکاف تبریک می‌گویم. همچنین باید اعلام کنم که تمامی کشور‌های عضو کنفدراسیون کونکاکاف به شما بابت حضور در روسیه افتخار خواهند کرد.

رئیس فیفا ادامه داد: روسیه بهترین شرایط را به‌عنوان میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال فراهم آورده است تا بازیکنان تیم‌های شرکت‌کننده بتوانند بهترین بازی‌های خود را به نمایش بگذارند. من که بی‌صبرانه منتظر آغاز رقابت‌ها هستم و خوشبختانه همه چیز مهیا شده است. بلیت‌ها به خوبی فروش رفته‌اند و علاقه‌مندی‌های زیادی برای تماشای دیدار‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه وجود دارد. هر چند مسکو با کشور‌های شما فاصله زیادی دارد، اما جای بسیار گرم و خوبی است.

تیم‌های ملی فوتبال مکزیک، کاستاریکا و پاناما نمایندگان کنفدراسیون آمریکای شمالی، مرکزی و کارائیب در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هستند.

شیخ سلمان، رئیس بحرینی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز در آستانه بازی افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ میان تیم‌های ملی روسیه و عربستان گفت: نخستین بازی همواره برای میزبان با توجه به وجود فشاری بالا، سخت است. عربستان تیم خوبی دارد و چند روز قبل در مصاف دوستانه برابر آلمان با نتیجه نزدیک ۲ بر یک شکست خورد. آن‌ها توانمندی‌های بزرگی دارند و تعجب نکنید اگر عربستان در بازی افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ سورپرایزی را ارائه کند!